• سه شنبه ۳۰ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 968-9184-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

معاون استاندار زنجان:

بانک‌ها برای انجام تعهدات، نیازمند حمایت هستند


معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع استاندار زنجان گفت: بانک‌ها برای انجام تعهدات، نیازمند حمایت هستند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری زنجان، فرامرز نیک‌سرشت در جلسه شورای هماهنگی بانک‌‌های عامل استان، به وضعیت پرداخت تسهیلات بانکی به بافت روستایی اشاره کرد و افزود: بانک‌ها برای انجام تعهدات خود در این راستا، نیازمند حمایت هستند و این حمایت در دستور کار متولیان مربوطه قرار دارد.

 

وی با بیان اینکه یک بانک توانمند می‌تواند مشکلات اعتباری بخش‌های مختلف اقتصادی را برطرف کند، اظهار کرد: مسئولان ذی‌ربط باید اعتماد بانک‌ها برای انجام تعهدات را جلب کنند و با توجه به منابع محدود مالی، باید افزایش عملکرد با بهره‌وری بالایی صورت گیرد.

 

این مسئول به وجود 18 هزار و 700 واحد مسکونی روستایی در معرض خطر و آسیب در استان اشاره کرد و ادامه داد: همه مدیران استانی و متولیان مربوطه، باید برای مقاوم‌سازی این واحدها، پیش‌قدم شوند و از تجربیات کشور در این زمینه استفاده کنند تا عملکرد قابل قبولی در بین مردم داشته باشند.

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار زنجان با اشاره به اختیارات مدیران بانک‌های استان، خاطرنشان کرد: مدیران بانک‌های عامل استان باید از اختیارات قانونی خود برای پرداخت تسهیلات بخش‌های مختلف، استفاده لازم را ببرند.

 

وی با بیان اینکه باید سیستم بانکی استان توجه لازم به پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی در قالب سامانه تعریف شده را داشته باشد، افزود: پرداخت تسهیلات خارج از سامانه مذکور در عملکرد استان برای سال آتی و تعیین سهمیه تعریف شده استانی، تاثیر منفی خواهد داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: