• چهارشنبه ۱ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-1114-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

1620 متر كابل‌كشی با حفر تونل زيرزمينی در بافت قدیمی و پرتردد زنجان

مدیر روابط‌عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان گفت: در بافت قديمی و پرتردد زنجان 1620 متر كابل‌كشی 20 كيلوولت با حفر تونل زيرزمينی اجرا شد.


رویا قزلباش در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: در اقدامی كم‌نظير به منظورافزايش رضايت مردم، رفع ضعف ولتاژ برق منطقه و تامين برق مجتمع‌های مسكونی جديدالاحداث واقع در محله عباسيه كه جزو بافت قديمی شهر محسوب می‌شود، پرسنل امور برق غرب زنجان بيش از یک كيلومتر و 620 متر كابل‌كشی زيرزمينی 20 كيلوولت اجرا كردند.


این مسئول هدف از اجرای این پروژه را تامين برق مجتمع‌های مسكونی و رفع ضعف ولتاژ برق دانست و گفت: برای بهره‌برداری از اين پروژه منحصر به فرد يک دستگاه پست برق پدمانتد 400 كاوا و سه مورد سرخط فشار ضعيف 60 متری نصب و 6 رشته كابل 20 كيلوولت به طول 270 متر در تونل‌های زيرزمينی جاگذاری شد.


وی با اشاره به ايجاد نقطه مانور بين پست‌های مادر و عباسيه، افزود: با توجه اينكه مسير پروژه بسيار پر تردد بوده، لذا جهت جلوگيری از ايجاد اختلال در رفت وآمد اهالی و عدم خسارت به تاسيسات شهری و با توجه به تداخل زمان اجرای پروژه با ايام عزاداری اربعين حسينی (ع) و شلوغی منطقه، حفاری نقب و كول‌گذاری با فعاليت پرسنل واحدهای عملياتی اين ‌امور و با كار یک ‌ماهه ۹ نفر مقنی انجام شد و به منظور رعايت حال همشهريان كابل‌كشی  20 كيلوولت و كول‌گذاری‌ها در ايام تعطيل و با فعاليت حداكثری پرسنل شركت و نيروهای پيمانكاری اجرا شد.


قزلباش خاطرنشان کرد: با پيش‌بينی‌های به عمل آمده تعداد ۱۶ مورد از منهول‌های حفاری شده آجرچينی و درب نصب شد تا در هر زمان امكان باز كردن درب و ورود به داخل تونل امكان‌پذير شود و عمليات اجرايی بدون هيچ‌گونه مشكلی در عبور و مرور همشهريان و وضعيت ترافيكی منطقه ايجاد نشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: