• جمعه ۳ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 969-385-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان:

روحیه جهادی و ولایت‌مداری، رمز پیروزی بسیج است


فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: رمز پیروزی بسیج، ایمان، اعتقاد، روحیه جهادی و روحیه ولایت‌مداری بود و امروز نیز همین مسیر ادامه دارد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، سردار جهانبخش کرمی در سخنرانی پیش از خطبه‌های این هفته نمازجمعه زنجان اظهار کرد: وقتی ملت وارد صحنه شوند قطعا این نیرو و اتحاد ایجاد شده، شکست‌ناپذیر خواهد بود.

 

وی افزود: در عرصه دفاع‌مقدس شاهد حضور بسیج در کنار برادران ارتشی، پاسدار و نیروهای نظامی و انتظامی بودیم که دوش به دوش و در یک سنگر حماسه تاریخی خلق کردند که این اتفاق در دنیا بی‌نظیر بود.

 

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه بسیج در صحنه دفاع‌مقدس صحنه‌های زیبایی به دنیا نشان داد، تصریح کرد: بسیج در عرصه‌های مختلف فرهنگی، معنوی، دفاعی و رشادت و شجاعت صحنه‌های بسیار زیبایی در سال‌های دفاع‌مقدس خلق کرد که دنیا در برابر این اراده نتوانست ایستادگی کند.

 

کرمی با تاکید بر اینکه زمانی که تمام دنیا با خیال خام خود و با حمایت از صدام به دنبال ساقط کردن جمهوری اسلامی ایران بودند، بسیجیان با خلق عملیات‌های مختلف، از جمله فتح‌المبین، بیت‌المقدس، والفجر ۸، بدر، خیبر و کربلای ۵، ابرقدرت‌ها را به وحشت انداختند.

 

وی با بیان اینکه در دوران دفاع‌مقدس خانه‌های ما بهشتی شد و دشمن در برابر اراده و اعتقاد ملت ایران شکست خورد، افزود: بسیاری از خانواده‌ها از یک تا شش شهید در راه دفاع‌مقدس تقدیم کردند و دیدیم مادری که همه فرزندانش شهید شدند و با تمام صبوری می‌گفت کاش به تعداد موهای سرم پسر داشتم و شهید می‌شدند.

 

کرمی خاطرنشان کرد: دشمن بعد از دفاع‌مقدس خیال کرد که کار بسیج تمام شد، در حالی که با فرمان امام خمینی (ره) شاهد تشکیل بسیج در حوزه‌ها و اصناف مختلف بودیم و در جامعه کنونی شاهد نقش‌آفرینی بسیج در عرصه‌های مختلف هستیم.

 

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان تصریح کرد: رمز پیروزی بسیج، ایمان، اعتقاد، روحیه جهادی و روحیه ولایت‌مداری است و امروز شاهد حضور بسیجیان در کنار سایر نیروهای نظامی و انتظامی و اطلاعاتی در حفظ کیان ایران اسلامی هستیم.

 

کرمی با اشاره به حضور بسیج در عرصه‌های مختلف عملیاتی، دفاعی، فرهنگی و سازندگی، تاکید کرد: در عرصه فرهنگی در استان شاهد اجرای نزدیک به ۲۰ هزار برنامه فرهنگی هستیم که یکی از آن‌ها برگزاری اردوی راهیان‌نور است که سالانه تا ۴۰ هزار نفر از اقشار مختلف استان در آن شرکت می‌کنند.

 

وی با بیان اینکه بسیج در عرصه سازندگی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی گام برمی‌دارد، گفت: امسال با همه کمبودها در اعتبارات، ۱۶۵ پروژه در مناطق مختلف استان و در راستای محرومیت‌زدایی انجام شد و بسیج با کم‌ترین هزینه تلاش دارد بیشترین خدمات را در حوزه اقتصاد مقاومتی به انجام برساند.

 

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان تصریح کرد: در جامعه کنونی شاهد حضور دشمن در عرصه جنگ‌نرم هستیم و دشمنان تلاش دارند بسبج و نهادهای انقلابی را تخریب کرده و از این طریق روحیه جهادی و بسیجی را از ملت ایران گرفته و مقاومت جوانان را در هم بشکنند که ضروری است با ولایت‌مداری و بصیرت در این عرصه نیز نقشه‌های دشمن را نقش برآب کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: