• شنبه ۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 969-1186-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

برگزاری استند آپ کمدی به نفع زلزله‌زدگان کرمانشاه در زنجان


استند آپ کمدی به نفع زلزله‌زدگان کرمانشاه به همت کانون نمایش‌های کمدی تلخند باشگاه علمی فرهنگی جهاددانشگاهی استان زنجان برگزار می‌شود.

 

امیر ولی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به اینکه به همت کانون نمایش‌های کمدی تلخند باشگاه علمی فرهنگی جهاددانشگاهی استان زنجان استند آپ کمدی به نفع زلزله‌‌زدگان کرمانشاه برگزار می‌شود، گفت: این مراسم سه‌شنبه ۷ آذر ساعت ۱۲:۱۵ در سالن غدیردانشگاه زنجان برگزار خواهد شد.

 

وی با اشاره به اینکه همه درآمد حاصل از این استند آپ صرف کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان کرمانشاه خواهد شد، ادامه داد: برنامه‌ریزی‌های این استند آپ پیش از واقعه زلزله کرمانشاه ریخته شده بود و متاسفانه با وقوع این حادثه تنها کاری که از دست ما بر می‌آید این است که در آمد حاصل از این برنامه را صرف کمک به این حادثه‌دیدگان کنیم.

 

این طنزپرداز گفت: طنز، هنری است که عدم تناسبات در عرصه‌های مختلف اجتماعی را که در ظاهر متناسب به‌ نظر می‌رسند، نشان می‌دهد و این خود مایه خنده می‌شود. هنر طنزپرداز، کشف و بیان هنرمندانه و زیبایی‌شناختی عدم تناسب در این متناسبات است.

 

ولی‌زاده افزود: ایستخند یا کمدی ایستاده یا کمدی استندآپ یا استندآپ کمدی به نوعی از کمدی است که در آن، اجراکننده بدون وجود دیوار چهارم و به‌صورت مستقیم با شنوندگان صحبت می‌کند.

 

این طنزپرداز گفت: این کمدی معمولاً توسط یک نفر اجرا می‌شود. در این نمایش، کمدین با اجرای سریعی از داستان‌گویی، لطیفه و شوخی‌های کوتاه و گذرا و بداهه‌سازی‌هایی که جمع تماشاگران پذیرای آن‌ها باشند، به انتقال مضامین می‌پردازد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: