• شنبه ۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 969-691-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

یک فعال صنایع‌دستی:

بازار عرضه، نیاز اساسی فعالان عرصه صنایع‌دستی است


یک فعال عرصه صنایع‌دستی گفت: بازار عرضه تولیدات و دسترسی به مواد اولیه ارزان‌قیمت از نیازهای اساسی فعالان عرصه صنایع‌دستی است.

 

زهرا مولایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: حضور هنرمندان در عرصه صنایع‌دستی با علاقه شخصی است و ادامه این راه نیاز به وجود مولفه‌هایی دارد که با فراهم شدن آن توسعه و رونق این صنعت را می‌توان شاهد بود.

 

این هنرمند جوان ابهری با اشاره به اینکه حمایت از هنرمندان صرفا به معنای در اختیار قرار دادن فرصت کار نیست، افزود: بازار عرضه تولیدات یکی از نیازهای اساسی فعالان عرصه صنایع دستی است.

 

مولایی تصریح کرد: با توجه به بیش از 10 سال سابقه فعالیت در این عرصه به علاقه‌مندان برای ورود به عرصه اقتصادی صنایع‌دستی توصیه می‌کنم که در ابتدا بازار فروش محصولات خود را به خوبی ارزیابی کنند، در غیر این صورت نمی‌توان انتظار موفقیت چندانی داشت.

 

این هنرمند عرصه صنایع‌دستی با اشاره به کیفیت بالای صنایع‌دستی ایرانی، خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات این عرصه دسترسی به مواد اولیه با قیمت مناسب است، زیرا مواد اولیه گران، موجب بالا رفتن قیمت محصول نهایی شده و توان رقابت با محصولات مشابه خارجی که با قیمت پایین‌تری عرضه می‌شود را کم می‌کند.

 

مولایی با بیان اینکه تکیه بر توان جوانان و نوجوانان یکی از راه‌های رسیدن به اشتغال پایدار است، تاکید کرد: جوانان از ورود به عرصه فعالیت اقتصادی هراس نداشته باشند و با یک یا چند بار شکست خوردن عرصه را ترک نکنند، زیرا اگر کاری را با علاقه آغاز کنیم با پشتکار به موفقیت می‌رسیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: