• یکشنبه ۵ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 969-788-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

رئیس هیئت تکواندوی استان زنجان عنوان کرد:

پرهیز از حواشی؛ رمز تاریخ‌سازی تکواندوی زنجان


رئیس هیئت تکواندوی استان زنجان تاکید کرد: رمز موفقیت و تاریخ‌سازی تکواندوی زنجان، پرهیز از حواشی و پرداختن به وظیفه ذاتی خود بوده است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، ابوالفضل خدایی در نشست خبری با بیان اینکه معتقدیم یکی از آسیب‌های جدی پیش روی هیئت‌های ورزشی، درگیر شدن با حواشی و دور ماندن از وظایف ذاتی‌شان است، افزود: خوشبختانه هیئت تکواندوی استان زنجان با تاریخ‌سازی که در طول یک سال گذشته انجام داده، ثابت کرده است که این هیئت به فعالیت‌های خود به دور از حواشی پرداخته و توانسته است به این موفقیت‌ها دست یابد.

 

وی با یادآوری اینکه بدون شک هیچ هیئتی بدون حواشی نبوده و تکواندوی زنجان نیز از این قضیه مستثنی نیست، تصریح کرد: با وجود همه بی‌مهری‌هایی که بر تکواندوی زنجان علی‌رغم وجود عملکرد شفاف و به دور از خدشه صورت گرفته، این هیئت به راهی که در پیش گرفته است ادامه داده و از این حواشی و بی‌مهری‌ها برای خود به‌عنوان انگیزه‌ای برای کار مضاعف استفاده کرده است.

 

این فعال ورزشی با تاکید بر اینکه عملکرد هیئت تکواندوی زنجان بسیار شفاف بوده و همین شفافیت باعث شده است تا امروز در جایگاهی قرار بگیریم که بتوانیم در ارزیابی شش ماهه اول امسال اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان، رتبه نخست را در بخش بانوان از آن خود کنیم، ادامه داد: هیئت تکواندوی استان زنجان با وجود تداوم بی‌مهری‌ها با فعالیت ذاتی خود ادامه خواهد داد؛ چرا که معتقدیم راهی که می‌رویم، همان راهی است که به اعتلای تکواندوی زنجان ختم خواهد شد.

 

وی در ادامه به افتخارات کسب شده توسط این هیئت در طول یک سال گذشته اشاره کرد و گفت: در طول یک سال گذشته، هیئت تکواندوی استان زنجان به 10 عنوان تاریخ‌سازی دست یافته که برای اولین‌بار در تاریخ تکواندوی استان زنجان رقم خورده است و بی‌شک این اتفاق باعث شده است که امروز همگان از تکواندوی زنجان به‌عنوان یکی از رشته‌های پرفروغ در همه رده‌های سنی یاد کنند.

 

خدایی از حضور سه نماینده از استان زنجان برای اولین‌بار در تاریخ تکواندوی استان در رقابت‌های قهرمانی جهان که به میزبانی پرو برگزار شد، خبر داد و افزود: در این رویداد جهانی شاهد حضور یک ورزشکار، یک مربی و یک داور از زنجان بودیم که ماحصل این حضور تاریخی کسب دو مدال ارزشمند طلا و نقره توسط سونا رزاقی بود. همچنین کسب عنوان قهرمانی در رقابت‌های لیگ برتر نونهالان کشور در بخش آقایان را نیز باید به این افتخارات اضافه کرد.

 

رئیس هیئت تکواندوی استان زنجان با بیان اینکه تیم تکواندوی زنجان در رقابت‌های قهرمانی نونهالان کشور که به میزبانی لرستان برگزار شد، برای اولین‌بار عنوان نخست را از آن خود کرد، ادامه داد: همچنین در رقابت‌های قهرمانی بزرگسالان آقایان، از هشت وزن اعزامی به این رویداد کشور شش مدال توسط تکواندوکاران زنجانی در خراسان‌رضوی به دست آمد.

 

خدایی از حضور 8 ورزشکار زنجانی در رقابت‌های آسیایی فیلیپین و جهانی مصر در بخش آقایان و بانوان کیوروگی و پومسه به‌عنوان یکی از تاریخ‌سازترین اتفاقات تکواندوی استان یاد کرد و گفت: در این رقابت‌ها نمایندگان استان زنجان موفق به کسب چهار مدال آسیایی و یک مدال جهانی شدند. همچنین اولین مدال آسیایی تکواندوی زنجان در بخش کیوروگی بانوان نیز توسط نگار عزیزی به دست آمد تا این افتخارات تکمیل‌تر شود.

 

وی با اشاره به اینکه نگار مددخانی به همراه محمد علوی به ترتیب اولین سرمربی (پومسه) و مربی (کیوروگی) تیم‌ملی نونهالان بودند که عملکرد موفقی در رقابت‌های آسیایی داشتند، افزود: مدال نقره حدیث ایده‌لویی در بخش کیوروگی رقابت‌های قهرمانی کشور و نیز برگزاری لیگ منطقه‌ای را باید به دیگر افتخارات تکواندوی زنجان در طول یک سال گذشته اضافه کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: