• دوشنبه ۶ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 969-1385-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان:

تفکر بسیجی در عمل و رفتار افراد، کاملاً نمایان باشد


معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان، با بیان این اینکه همه مسئولان باید تفکر بسیجی داشته باشند، گفت: تفکر بسیجی باید در عمل، رفتار، اخلاق، صبر و تحمل افراد، کاملاً نمایان باشد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری زنجان، سید بیوک موسوی در دیدار با کارکنان بسیج استانداری زنجان به مناسبت هفته بسیج، اظهار کرد: متاسفانه در جامعه، مشکلات و زخم‌های کهنه‌ای وجود دارد که تنها با داشتن تفکر بسیجی، این مشکلات برطرف خواهد شد.

 

وی با تاکید بر اینکه افراد با داشتن تفکر بسیجی می‌توانند به عنوان الگوی مناسبی به جامعه معرفی شوند، ادامه داد: با داشتن انگیزه، احساس مسئولیت بیشتر، پرهیز از تخریب یکدیگر و تنگ‌نظری، می‌توان روحیه بسیجی داشت که باید این موضوع مورد توجه مسئولان قرار گیرد.

 

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان تصریح کرد: مجموعه‌های مدیریتی باید با داشتن تفکر بسیجی، ضعف‌های جامعه را به درستی بشناسند و با ارائه تدابیر لازم و داشتن روحیه بالا، شادی و نشاط را در جامعه گسترش دهند.

 

موسوی ادامه داد: هر کسی که دل در گروی اسلام و تشیع دارد و با حفظ روحیه استکبارستیزی، تفکرات انقلابی حضرت امام (ره) را دنبال می‌کند، می‌تواند به عنوان یک بسیجی راستین در کشور معرفی شود.

 

این مسئول با بیان اینکه هر فرد با هر دیدگاه، عقیده و اندیشه مختلف می‌تواند در مجموعه بسیج‌ جای داشته باشد، خاطرنشان کرد: بسیجی بودن تنها اسلحه به دست گرفتن و جنگیدن نیست، بلکه باید گفت همه کسانی که موجب پویایی و نشاط جامعه می‌شوند و نگاه انقلابی دارند، بسیجی هستند.

 

وی با تاکید بر اینکه کسانی که خود را بسیجی می‌دانند، باید موفق‌ترین و با اخلاق‌ترین فرد در حوزه‌های مختلف در جامعه باشند، اظهار کرد: بسیجی بودن، بدین معنا نیست که حاشیه امن در زمینه‌های مختلف برای خود ایجاد کرد، بلکه باید با داشتن انگیزه بالا در انجام وظایف خود، احساس مسئولیت بیشتری داشت.

 

موسوی با بیان اینکه امروز بسیج در حوزه‌های مختلف به موفقیت‌های بزرگی دست یافته است، گفت: بسیج، نهاد اثربخش و اثرگذار در تاریخ جمهوری اسلامی به شمار می‌آید.

 

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان یادآور شد: روزی که حضرت امام خمینی (ره) فرمان تشکیل بسیج را در کشور صادر کردند، کسی تصور نمی‌کرد که روزی بسیج خواهد توانست خدمات ارزشمندی در کشور ارائه دهد، اما خوشبختانه شاهد هستیم که هر روز بسیج موفقیت‌های بی‌نظیری در حوزه‌های مختلف کسب می‌کند.

وی خاطر‌نشان کرد: اگر کشور توانست در طول جنگ تحمیلی پیروز شود و تاکنون انقلاب اسلامی نیز توانسته استوار، محکم و پایدار باشد، به‌ دلیل اقتدار و توانمندی‌های بسیجیان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: