• سه شنبه ۷ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 969-1591-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

بهره‌برداری از پروژه تامين برق درمانگاه حضرت علی‌اصغر (ع) خرم‌دره

رئیس توزیع نیروی برق شهرستان خرم‌دره گفت: پروژه تامین برق درمانگاه حضرت علی‌اصغر (ع) شهرستان خرم‌دره به بهره‌برداری رسید.

 

محمد باقری‌وند در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به اعتبار هزینه شده برای بهره‌برداری از پروژه تامین برق درمانگاه حضرت علی‌اصغر (ع) شهرستان خرم‌دره، اظهار کرد: برای بهره‌برداری از این پروژه اعتباری بالغ بر 719 میلیون ریال هزینه شده است.

 

وی با تشریح جزئیات پروژه یاد شده، تاکید کرد: برای اجرای پروژه تامین برق این مركز بهداشتی و درمانی، پست برق 25 كاوآ به پست 100 كاوآ از نوع ترانسفورماتور كم تلفات ارتقا یافت و شبكه فشار متوسط و فشار ضعیف زمینی وهوایی به طول یک كیلومتر 360 متر احداث، تعداد 23 اصله پایه سیمانی در سایزهای مختلف و 16 عدد بازوی چراغ 2 متری به همراه چراغ‌های روشنایی 250 و 70 وات سدیمی نصب شد.

 

این مسئول در ادامه همچنین از تامین روشنایی معابر جانبازان غربی نیز خبر داد و افزود: روشنایی معابر بلوار جانبازان شرقی در فاز دوم به طول 84 متر با صرف اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 164 میلیون ریال به بهره‌براری رسید.

 

باقری‌وند یادآور شد: برای اجرای این پروژه نیز 840 متر كابل‌كشی زمینی،‌ 27 اصله پایه فلزی 11 متری، 59 دستگاه چراغ خیابانی 250 وات سدیمی، 27 عدد فونداسیون و 6 حلقه چاه ارت نصب و احداث شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: