• سه شنبه ۷ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 969-1691-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

اجرای طرح تعاون روستا در سه روستای خرم‌دره


سرپرست بخشداری مرکزی شهرستان خرم‌دره، از اجرای طرح تعاون روستا در سه روستای انجلین، سوکهریز و قلعه حسینیه شهرستان خرم‌دره خبر داد.


شاهپور رضا کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اجرای طرح روستا تعاون را فرصت مناسبی برای ایجاد اشتغال در روستاها عنوان کرد و گفت: اجراي اين طرح علاوه بر توسعه اقتصادی موجب اشتغال پایدار و رونق کسب و کار درمناطق روستایی شهرستان می‌شود.


وی اجرای طرح روستا تعاون را در توسعه اقتصادی روستاها نیز مثبت ارزیابی کرد و افزود: در راستای اجرای هر چه بهتر این طرح توسط دولت تدبیر و امید در مناطق روستایی تسهیلاتی با بهره 6 درصدی در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت و سند و نسق روستایی نیز به عنوان ضمانت پذیرفته می‌شود.


سرپرست بخشداری مرکزی خرم‌دره، اجرای این طرح را گامی موثر در راستای کاستن از تعداد بیکاران دانشگاهی در روستاها دانسته و یادآور شد: در اجرای این طرح شاخص‌های سرمایه‌گذاری و افراد تعاونی توسط خود اهالی مشخص می‌شود.


کاظمی با اشاره به اینکه اجرای طرح تعاون روستا در مناطق روستایی باعث جلوگیری از هدر رفت سرمایه‌ها و مزیت‌های روستاها می‌شود، تاکید کرد: اجرای این طرح همچنین فرصت مناسبی برای افراد تحصیلکرده روستا جهت استفاده از تخصص و تحصیلات‌شان در راستای توسعه روستا و رشد اقتصادی روستا است.


این مسئول از اجرای طرح‌های اشتغالزایی در قالب طرح روستا تعاون درشهرستان خرم‌دره خبر داد و اظهار کرد: در راستای تقویت اشتغال در مناطق روستایی، طرح روستا تعاون با هدف استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های روستاها در راستای ایجاد اشتغال در آنها در مرحله اول در 3 روستای سوکهریز، قلعه حسینیه و انجلین شهرستان اجرایی می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: