• سه شنبه ۷ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 969-1891-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدير آموزش و پرورش ابهر عنوان کرد:

ضرورت آموزش استفاده صحیح از فضای مجازی به دانش‌آموزان


مدير آموزش و پرورش شهرستان ابهر گفت: باید با مشارکت اولیا و مربیان زمینه ارائه آموزش‌های استفاده صحیح از فضای مجازی را به دانش‌آموزان فراهم کنیم.

 

موسی رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: فضای مجازی یکی از ضروریات جامعه امروز و یکی از مسائل مهم، استفاده صحیح از این فضا به‌ویژه در بین دانش‌آموزان است.

 

وی با اشاره به اینکه در عرصه جنگ‌نرم هستیم، تصریح کرد: جنگ‌نرم دشمن در عرصه‌های فرهنگی خطرناک‌تر از جنگ رو در رو است و یکی از مهم‌ترین رسالت‌های آموزش و پرورش تقویت بنیان‌های اعتقادی دانش‌آموزان جهت ناکام گذاشتن توطئه دشمنان در این زمینه است.

 

رضایی، دانش‌آموزان را سرمایه‌های اصلی نظام عنوان کرد و با اشاره به آسیب‌هایی که گریبان‌گیر جامعه شده است، گفت: باید با مشارکت اولیا و مربیان، زمینه ارائه آموزش‌های استفاده صحیح از فضای مجازی را به دانش‌آموزان فراهم کنیم.

 

مدير آموزش و پرورش شهرستان ابهر به تمایل دانش‌آموزان برای مشارکت در فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی اشاره و خاطرنشان کرد: باید برای در امان نگهداشتن فرزندان از هجمه‌های دشمنان همزمان با آگاهی‌بخشی به آنها به سمت درونی کردن باورها، اعتقادات و ارزش‌های دینی حرکت کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: