• چهارشنبه ۸ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 969-2091-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد:

افزایش سرانه دریافتی ایتام زنجانی به 259 هزار تومان


مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: سرانه دریافتی ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از ۱۴۰ هزار تومان به ۲۵۹ هزار تومان افزایش یافت.

 

به گزارش  ایسنا، منطقه زنجان، هدایت صفری، در مراسم آغاز به کار کمیته امداد صائین قلعه، اظهار کرد: کمیته امداد برنامه‌های خود را با رویکرد توانمندسازی و ارتقا فرهنگ کار میان مددجویان اجرا می‌کند.

 

وی اظهار کرد: تلاش می‌کنیم با خدمت اثربخش به نیازمندان جامعه در بخش‌های مختلف نیازهای خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد را با رویکرد پیشگیری از آسیب در جامعه برطرف کنیم.

 

این مسئول، راهبرد دیگر این نهاد را بسترسازی برای مشارکت خیران در برنامه‌های محرومیت‌زدایی عنوان کرد و افزود: مشارکت مطلوب خیران زنجانی موجب شده سرانه دریافتی ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از ۱۴۰ هزار تومان به ۲۵۹ هزار تومان افزایش یابد.

 

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به اجرای ساختار جدید تشکیلاتی این نهاد، تصریح کرد: هدف کمیته امداد از اجرای ساختار جدید تشکیلاتی در کنار توجه به چابک سازی فعالیت‌های این نهاد، ارائه خدمات مؤثر با ایجاد امکان دسترسی سریع نیازمندان به خدمات و بسترسازی برای استفاده بیشتر از ظرفیت‌های محلی برای خدمت‌رسانی به محرومان است.

 

وی با اشاره به استقرار کمیته امداد اداره صائین‌قلعه در اجرای ساختار جدید تشکیلاتی کمیته امداد استان زنجان، تاکید کرد: با استقرار کمیته امداد این شهر تلاش می‌کنیم فرآیند خدمت‌رسانی به مددجویان تحت حمایت این نهاد کاهش یابد و توانمندسازی آن‌ها با سرعت بیشتری پیگیری شود.

 

در ادامه این مراسم نیز حجت‌الاسلام موسوی‌نیا، امام‌جمعه شهر صائین‌قلعه، اظهار کرد: ایجاد کمیته امداد شهر صائین قلعه بسترهای لازم برای استفاده از ظرفیت‌های خیرخواهانه برای کمک به نیازمندان را فراهم می‌کند و این کار مصداق بارز سبقت در کار خیر است.

 

به گزارش ایسنا، زمین اداره کمیته امداد صائین‌قلعه به مساحت ۴۰۰ مترمربع توسط شورای شهر صائین‌قلعه به این نهاد اهدا شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: