• چهارشنبه ۸ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 969-1488-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

حضور تیم مقاومت زنجان در لیگ کاراته جوانه‌ها


نایب‌رئیس هیئت کاراته استان زنجان گفت: هفته سوم لیگ جوانه‌ها و گروه 4 آینده‌سازان دختران برگزار شد تا چهره تیم‌های راه یافته به دور دوم مشخص شود و تیم مقاومت زنجان با پشت سر گذشتن دو رقیب به مرحله دوم صعود کرد اما با اختلاف 2 امتیاز از صعود به مرحله بعد بازماند.


شیرین سلطانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: لیگ جوانه‌ها و گروه 4 لیگ آینده سازان دختران برگزار شد تا چهره تیم‌های راه یافته به دور دوم مشخص شود.


وی افزود: هفته سوم لیگ جوانه‌ها و گروه 4 آینده سازان دختران روز پنجشنبه 2 آذرماه در سالن شهید کبکانیان تهران برگزار شد تا تکلیف تیم‌های صعود کننده به دور دوم مشخص شود.


سلطانی تصریح کرد: این مسابقات در قالب 8 گروه 4 تیمی برگزار شد که تیم مقاومت زنجان با 9 ورزشکار در گروه دوم این رقابت‌ها قرار داشت و با تیم‌های ایشین ریو، باران مهر، کارگری درنای فارس، هم‌گروه بود که در نهایت تیم مقاومت زنجان با نتیجه 10 بر 4 از سد تیم کارگری درنای فارس گذشت و ایشین ریو به مرحله دوم صعود کرد.


وی یادآور شد: در مرحله دوم رقابت‌های لیگ جوانه‌ها تیم مقاومت زنجان به مصاف باران مهر رفت که این دیدار را با نتیجه 12 بر 3 به نفع خود به پایان برد.


سلطانی خاطرنشان کرد: خوشبختانه هیجان توام با تلاش و کوشش به کاراته بانوان استان بازگشته است و این نتیجه حضور و تلاش مستمر بانوان کاراته‌کای استان در رقابت‌های مختلف است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: