• سه شنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 969-2291-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ابهر:

راه‌های مواصلاتی ابهر آماده استقبال از روزهای بارندگی است


رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ابهر گفت: با اقدامات صورت گرفته راه‌های مواصلاتی ابهر آماده استقبال از روزهای بارندگی است.


فرهاد معصومی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: با توجه به فرا رسیدن فصل بارندگی و پیش‌بینی بارش برف و باران، اقدامات لازم برای آمادگی راهداران و تجهیزات راهداری شهرستان ابهر در دستور کار قرار گرفته است.


وی با اشاره به اینکه در هنگام بارش برف و راه‌بندان در اسرع وقت برای بازگشایی راه‌ها و روان‌سازی عبور و مرور جاده‌ای اقدام می‌شود، افزود: با توجه به میزان ترددها در هنگام بارندگی‌های سنگین و بروز راه‌بندان به ترتیب اولویت آزادراه‌ها و راه‌های اصلی، مسیرهای فرعی و راه‌های روستایی بازگشایی می‌شوند.


معصومی با اشاره به اینکه یکی از مشکلات عمده در بروز سوانح جاده‌ای در هنگام بارندگی، بی‌احتیاطی رانندگان است، خاطرنشان کرد: اطلاع از وضعیت راه‌ها همچنین به همراه داشتن زنجیرچرخ، نکنه مهمی است که معمولا به آن توجه نمی‌شود و این مسئله باعث بروز حوادثی می‌شود که در مواردی غیرقابل جبران است.


رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ابهر با تاکید بر اینکه شماره 141 آماده پاسخ‌گویی در خصوص وضعیت راه‌ها است، گفت: همه رانندگان علاوه بر همراه داشتن زنجیرچرخ باید نحوه استفاده از آن را فرا بگیرند تا در موارد لزوم بتوانند به خوبی از آن استفاده کنند.


معصومی، یکی از مسیرهای پرحادثه در شهرستان ابهر را محور ابهر - قیدار عنوان و تصریح کرد: با توجه به گردنه بودن این مسیر و دارا بودن شیب‌های تند، ضروری است تا مسافران این محور در همه ایام سال به‌ویژه در مواقع بارندگی برف و باران نکات ایمنی در حین رانندگی را مورد توجه قرار دهند تا شاهد بروز حادثه تلخ و ناخواسته نباشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: