• سه شنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 969-2691-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مسئول دفتر کارآفرینی دانشگاه علمی‌کاربردی ابهر:

دانشجویان دانشگاه علمی‌کاربردی ابهر، تعاون‌گر می‌شوند


مسئول دفتر کارآفرینی دانشگاه علمی‌کاربردی ابهر گفت: به همت تعدادی از دانشجویان این مرکز در آینده نزدیک شاهد فعالیت تعاونی در زمینه‌های مختلف خواهیم بود.


یاسر مولائی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: انجام پژوهش‌ها با توجه به تعریف عمومی که دارند معمولا توسط دانشجویان در دانشگاه‌های تحصیلات تکمیلی صورت می‌گیرد که در دانشگاه علمی‌کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی آنچه که از دانشجویان انتظار داریم، قدری متفاوت‌‎تر است، زیرا در این دانشگاه دانشجو باید مهارت‌آموزی کرده و بتواند کارآفرینی کند.


وی با اشاره به اینکه حمایت از دانشجویان نخبه و کارآفرین یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این دانشگاه است، تصریح کرد: برای به فعلیت رساندن توانمندی دانشجویان علاقه‌مند، برنامه‌های متنوعی در دستور کار قرار دارد که از آن جمله می‌توان برگزاری کارگاه‌های ایده و خلاقیت، دوره‌های آموزشی طرح‌نویسی همچنین نحوه ارتباط با صنعت و برگزاری جلسه با کارآفرینان موفق برای تبادل تجربه را می‌توان نام برد.


مسئول دفتر کارآفرینی دانشگاه علمی‌کاربردی ابهر با بیان اینکه طبق تفاهم‌نامه‌ای که با اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی منعقد شده مشاوران این اداره با حضور در دانشگاه به سوالات دانشجویان در زمینه‌های کارآفرینی به‌ویژه تشکیل تعاونی، پاسخ‌گو هستند، تاکید کرد: به همت تعدادی از دانشجویان این مرکز در آینده نزدیک شاهد فعالیت تعاونی در زمینه‌های مختلف خواهیم بود.


مولایی با اشاره به برنامه‌ریزی برای اجرای برنامه‎های هفته پژوهش گفت: یکی از این برنامه‌ها برگزاری نمایشگاه توانمندی دانشجویان این دانشگاه است که در محل دانشگاه علمی کاربردی ابهر و طی هفته پژوهش برگزار خواهد شد و بازدید از این نمایشگاه برای عموم آزاد است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: