• یکشنبه ۱۲ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 969-4486-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

/نمایشگاهی از جنس پژوهش/ (22)

مدیرعامل یک شرکت فن‌آور:
کار گروهی، نیاز امروز حوزه پژوهش در کشور است


مدیرعامل یک شرکت فن‌آور اظهار کرد: کار گروهی، نیاز امروز حوزه پژوهش در کشور است.

 

عباس خانه‌زاد رضوی در حاشیه نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن‌بازار زنجان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به اینکه برای شروع هر پژوهش و کاری، تامین نیاز مالی یکی از مسائلی پیش روی افراد است،گ فت: بایستی بستر مالی در این زمینه حتما فراهم شود؛ چرا که یک شخص امکانات مالی ندارد که عوامل پژوهشی خود و گروه تحقیقاتی‌اش را فراهم کند.

 

وی ادامه داد: امروز پژوهش به سمت موضوعات میان رشته‌ای حرکت کرده است و دیگر نمی‌شود این موضوعات را به صورت شخصی انجام داد و باید گروهی صورت گیرد؛ چراکه متخصصان رشته‌های مختلف باید در کنار هم قرار بگیرند و با هم کار کنند و این موضوع مسلم است که در امور پژوهشی نیاز به کار گروهی است.

 

مدیرعامل یک شرکت فن‌آور خاطرنشان کرد: متاسفانه افرادی که داوطلب می‌شوند تا کاری را انجام دهند بلافاصله کمبود بودجه گریبان کار را می‌گیرد و مسلما که کشور در این مورد ضرر می‌کند و آسیب می‌بیند.

 

وی ادامه داد: متاسفانه گاهی اوقات بودجه‌های پژوهشی صرف امور دیگر می‌شود، علت‌اش هم این است که فرهنگ روزمرگی در کشور در این زمینه وجود دارد که همیشه باید به کارهای روزمره برسند و هیچ‌وقت برای آتیه این کشور برنامه‌ای پیش‌بینی نمی‌شود.

 

خانه‌زاد رضوی افزود: آموزش حضوری بدون آموزش مجازی نمی‌تواند کاری انجام بدهد و این دو مکمل هم هستند. متاسفانه می‌بینیم که یک حلقه مفقوده در رابطه با آموزش مجازی است، که همه اسیر هیجانات آموزش مجازی شدند و کلا می‌خواهند آموزش حضوری را حذف کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: