• شنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 969-2991-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

ساماندهی گروه‌های امداد و نجات در سطح پایگاه‌های خرم‌دره


فرمانده سپاه ناحیه خرمدره با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده توسط سپاه ناحیه خرم‌دره در مقابله با هرگونه زلزله احتمالی، یادآور شد: در همین راستا در سطح پایگاه‌ها گروه‌های امداد و نجات سازمان‌دهی شده است و سه گردان نوع الف، نوع ب و گردان مخصوص تیپ انصار‌المهدی (عج) زنجان نیز در مواقع بحرانی آماده خدمت‌رسانی هستند.


سرهنگ محسن احمدی‌تبار در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به اینکه باید همواره قدر اتحاد ملت ایران را دانست، اظهار کرد: در حادثه زلزله اخیر کرمانشاه مردم ما به خوبی درخشیدند و زلزله‌زدگان را تنها نگذاشتند.


وی با اشاره به اینکه سپاه یکی از نیروهای تاثیرگذار در کمک به زلزله‌زدگان بود، تصریح کرد: جان بر کفان سپاه همواره آماده خدمت‌رسانی به ملت ایران حتی در سخت‌ترین لحظات هستند.


این مسئول با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده توسط سپاه ناحیه خرم‌دره در مقابله با هرگونه زلزله احتمالی، یادآور شد: در همین راستا در سطح پایگاه‌ها گروه‌های امداد و نجات سازمان‌دهی شده است و سه گردان نوع الف، نوع ب و گردان مخصوص تیپ انصار‌المهدی (عج) زنجان نیز در مواقع بحرانی آمادگی خدمت‌رسانی هستند.


وی با تاکید بر اینکه تعامل با سایر ارگان‌های امداد از ارکان موفقیت در مواقع بحرانی است، اظهار کرد: تعامل بسیار خوبی ما بین سپاه ناحیه خرم‌دره و دستگاه‌های امدادرسان مانند هلال احمر و شبکه بهداشت و درمان وجود دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: