• یکشنبه ۱۲ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 969-4786-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

/نمایشگاهی از جنس پژوهش/ (25)

مسئول غرفه دانشگاه زنجان در نمایشگاه هفته پژوهش:
حضور در نمایشگاه، فرصت معرفی پژوهش‌های جدید است


مسئول غرفه دانشگاه زنجان در نمایشگاه هفته پژوهش گفت: حضور در نمایشگاه، فرصت معرفی پژوهش‌های جدید است که هر سال باید غنای بیشتری نسبت به سال گذشته داشته باشد.

 

فریدون نعمتی در حاشیه نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن‌بازار در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: در غرفه دانشگاه زنجان علاوه بر محصولات و ایده‌های پژوهشی شرکت‌های دانش‌بنیان دانشگاه زنجان، کتاب‌های منتشر شده اساتید دانشگاه در دو سال اخیر برای بازدید عموم به نمایش گذاشته شده است.

 

وی با اشاره به اینکه حضور در این‌گونه نمایشگاه‌ها فرصتی برای معرفی توانمندی‌های علمی و اقدامات صورت گرفته در دانشگاه است، تصریح کرد: به نظر می‌رسد می‌توانستیم با اطلاع‌رسانی بیشتر شاهد حضور حداکثری شهروندان و عموم علاقه‌مندان در این نمایشگاه باشیم.

 

این فعال پژوهشی با اشاره به اینکه بازدید دانش‌آموزان در مقاطع مختلف تحصیلی یکی از موارد قابل توجه در این نمایشگاه و از غرفه دانشگاه زنجان بود، افزود: این امر یکی از موارد ایجاد زمینه آشنایی عموم شهروندان با دانشگاه است که باید سعی شود هر سال با ایده‌های خلاق‌تر غرفه دانشگاه را برگزار کنیم.

 

نعمتی خاطرنشان کرد: حضور در نمایشگاه هفته پژوهش مستلزم همکاری همه دستگاه‌های دخیل در این امر است و فرصتی برای معرفی اقدامات صورت گرفته به حساب می‌آید که خروجی آن ایجاد زمینه علاقه برای حضور در عرصه فعالیت‌های پژوهشی از سوی عموم علاقه‌مندان به این مقوله را می‌توان نام برد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: