• یکشنبه ۱۲ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 969-4986-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

/نمایشگاهی از جنس پژوهش/ (27)

یک بانوی کارآفرین:
بانوان توان خود در زمینه‌های اشتغال را دست‌کم نگیرند


یک بانوی کارآفرین گفت: حضور در عرصه اشتغال برای بانوان یکی از زمینه‌های توسعه فعالیت‌های اقتصادی است و نباید این قشر توان خود را دست‌کم بگیرد.

 

مه‌لقا سلیمی در حاشیه نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن‌بازار در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: با همکاری یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان دانشگاه زنجان در زمینه تولید عرقیجات از گیاهان دارویی موفق به ایجاد اشتغال برای 15 نفر از بانوان خانه‌دار شدیم و با توجه به استقبال بازار مصرف در آینده نزدیک و گسترش فعالیت، شاهد به کارگیری تعداد بیشتری از بانوان خواهیم بود.

 

وی با بیان اینکه حضور در عرصه اشتغال برای بانوان یکی از زمینه‌های توسعه فعالیت‌های اقتصادی است، تصریح کرد: بانوان نباید توان خود در این زمینه را دست کم بگیرند، بلکه با مطالعه و توجه به علم روز همچنین در نظر گرفتن نیاز بازار می‌توان به اهداف تعیین شده رسید و کار قابل قبولی برای مصرف‌کنندگان عرضه کرد.

 

این بانوی کارآفرین، حمایت دست‌اندرکاران امر اشتغال را یکی مولفه‌های مهم در به ثمر نشستن ایده‌های کارآفرینانه عنوان کرد و گفت: در کنار فراهم کردن زیرساخت‌ها، کارآفرینان باید به علمی بودن اقدامات خود اهتمام جدی داشته باشند زیرا طی مدت فعالیتی که داشتم بازار مصرف، محصولات مبتنی بر تولیدات علمی و ارگانیک را ترجیح داده و میل بیشتری برای خرید این محصولات دارند.

 

سلیمی با اشاره به اینکه برای موفقیت در هر فعالیتی باید تعامل با حرفه‌های مرتبط را مدنظر داشت و از تجربه‌های موفق الگو گرفت، خاطرنشان کرد: حضور در نمایشگاه فرصتی برای معرفی اقدامات صورت گرفته و آشنایی با دست‌اندرکاران در حوزه‌های مختلف است که می‌تواند به نتایج موثری منتج شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: