• دوشنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 969-5786-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

/نمایشگاهی از جنس پژوهش/ (36)

یک کارشناس در مرکز آموزش علمی‌کاربردی فنی و حرفه‌ای زنجان:
به دنبال رشته‌های کاربردی هستیم


کارشناس آموزش و پژوهش مرکز آموزش علمی‌کاربردی فنی و حرفه‌ای زنجان گفت: به دنبال ارائه رشته‌های کاربردی بر اساس نیاز بازار و علاقه متقاضیان هستیم.

 

معصومه حسنی در حاشیه نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن‌بازار در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: رویکرد مرکز آموزش علمی‌کاربردی فنی و حرفه‌ای بر اساس نیازسنجی صورت گرفته از بازار کار و علاقه متقاضیان است و در مجموع به دنبال ارائه رشته‌های کاربردی هستیم.

 

حسنی با اشاره به اینکه این مرکز در کنار توجه به آموزش‌های مهارتی در زمینه فعالیت‌های پژوهشی نیز اهتمام دارد، خاطرنشان کرد: علاوه بر برگزاری دوره‌ها و سمینارهای تخصصی از مقالات و پژوهش‌های مهارت‌آموزان حمایت می‌شود.

 

کارشناس آموزش و پژوهش مرکز آموزش علمی‌کاربردی فنی و حرفه‌ای زنجان گفت: در حال حاضر هفت رشته مهارتی در مقطع کاردانی و سه رشته در مقطع کارشناسی ناپیوسته در این مرکز به متقاضیان ارائه می‌شود.

 

وی افزود: این رشته‌ها در مقطع کاردانی شامل برق صنعتی، مکانیک خودرو، تاسیسات مکانیکی ساختمان، دوخت و تکنولوژی لباس، آسانسور و پله برقی، جوشکاری، ماشین‌افزار و در مقطع کارشناسی ناپیوسته شامل الکترونیک صنعتی، تاسیسات حرارتی و برودتی و مکانیک خودرو هستند.

 

حسنی تاکید کرد: تربیت نیروهای توانمند با نگرش اقتصادی و مهارتی در حرفه مورد نظر با توجه به توان و علاقه شخصی مهمترین رویکرد مرکز آموزش علمی کاربردی فنی و حرفه‌ای است که می‌تواند سهم مهمی در ایجاد اشتغال به‌ویژه در بین جوانان ایفا کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: