• سه شنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 969-3291-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

مدیر اجرایی انجمن مهرانه خرم‌دره تاکید کرد:

عادت‌های غذایی درست از مهم‌ترین راهکارهای مقابله با سرطان


مدیر اجرایی مهرانه خرم‌دره گفت: افرادی که می‌خواهند از گزند سرطان در امان بمانند باید از تا نسبت به ورزش و مصرف غذاهای سالم و میوه‌جات و سبزیجات توجه ویژه‌ای داشته باشند و از مصرف غذاهای پرنمک، پرچربی و سرخ شده خودداری کنند.


لیلا صباغی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با ارائه گزارشی از فعالیت‌های خیرانه 11 ساله انجمن در حوزه ارائه خدمات رایگان دارو، جراحی و پاراکلینیکی به بیماران مبتلا به سرطان، اظهار کرد: در حال حاضر کلینیک تخصصی مهرانه خدمات رادیوتراپی 85 تا 100 درصد رایگان را به بیماران سراسر کشور رایگان ارائه می‌دهد.


وی با بیان اینکه مهرانه نه فقط در عرصه درمان بلکه در حوزه پیشگیری از ابتلا به سرطان برنامه‌های جامعی تدوین کرده است، تصریح کرد: پیشگیری یکی از راهکارهای موثر در مبارزه با سرطان محسوب می‌شود.


این مسئول با تاکید بر اینکه عادت‌های غذایی مناسب یکی از راه‌های مقابله با سرطان است، اظهار کرد: افرادی که می‌خواهند از گزند سرطان در امان بمانند باید از تا نسبت به ورزش و مصرف غذاهای سالم و میوه‌جات و سبزیجات توجه ویژه‌ای داشته باشند و از مصرف غذاهای پرنمک، پرچربی و سرخ شده خودداری کنند.


صباغی با اشاره به اینکه دفتر انجمن مهرانه شهرستان خرم‌دره به‌عنوان اولین دفتر شهرستانی پس از مرکز استان در سال 1390 تشکیل و راه‌اندازی شد، عنوان کرد: مهرانه در حال حاضر فاقد دفتر در روستای سوکهریز است اما خیرین می‌توانند کمک‌های خود را از طریق شورای اسلامی و دهیاری در اختیار مهرانه خرم‌دره قرار دهند.


این مسئول با اشاره به بخشی از خدمات مهرانه در شهرستان خرم‌دره، تصریح کرد: دفتر شهرستان خدماتی از قبیل هزينه اياب و ذهاب، هزينه دارو و سبد كالا را به بيماران ارائه می‌دهد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: