• یکشنبه ۱۲ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 969-2088-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

قاطع‌ترین رأی برای یک انتخاب؛

«رضا اژدری‌آزاد» سکان‌دار هیئت اسکی زنجان باقی ماند


با رأی قاطع اعضای مجمع انتخابات، رضا اژدری‌آزاد برای چهار سال دیگر به‌عنوان رئیس هیئت اسکی استان زنجان باقی ماند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مجمع انتخابات هیئت اسکی استان زنجان عصر امروز با حضور رئیس فدراسیون اسکی در سالن اجتماعات اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان برگزار شد تا اعضای حاضر در جلسه به تنها کاندیدای این مجمع رأی اعتماد بدهند.

 

رضا اژدری‌آزاد که پیش از این نیز سکان‌دار هیئت اسکی استان زنجان بود، به‌عنوان تنها کاندیدای مجمع، در جلسه مذکور حاضر شد و اعضای مجمع نیز با 17 رأی، قاطعانه برای ابقای وی رأی اعتماد دادند تا وی برای چهار سال دیگر سکان هیئت اسکی استان زنجان در دست داشته باشد.

 

در 20 سال گذشته، سکان هدایت هیئت اسکی استان زنجان در دستان سه نفر بوده است. از سال 76 به مدت هشت سال این مسئولیت را کاووس امجدی بر عهده داشته است. از خرداد سال 83 رضا اژدری‌آزاد به مدت چهار سال بر این مسند تکیه زده و از سال 88 نیز جلیل نجفیان به مدت چهار سال عهده‌دار این مسئولیت بوده است.

 

رضا اژدری‌آزاد در شهریورماه سال 92 نیر به‌عنوان تنها کاندیدای مجمع بود که با اکثریت آرا، دوباره سکان‌دار هیئت اسکی استان زنجان شد تا اینکه اعضای مجمع در 12 آذرماه 96 دوباره وی را با آرای قطعی برای حضور در این پست انتخاب کردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: