• دوشنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 969-2184-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

رئیس اتاق بازرگانی زنجان خبر داد:

حضور صنایع‌دستی زنجان در نمایشگاه آرتی جیانای ایتالیا


رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان گفت: بیش از 2 میلیارد ریال صنایع‌دستی از استان زنجان به نمایشگاه آرتی جیانای ایتالیا  ارسال شده است.


غلامحسین جمیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی استان زنجان مجری برگزاری نمایشگاه آرتی جیانای ایتالیا است و خوشبختانه ارزش کالاهای ارسالی به این نمایشگاه امسال وضعیت مطلوبی  نسبت به دیگر نمایشگاه‌ها دارد.


این مسئول با اشاره به ارزش ریالی محصولات ارسال شده به این نمایشگاه، ادامه داد: قریب به 2 میلیارد و 500 میلیون تومان ارزش کالاهای ارسالی از استان زنجان به این نمایشگاه بوده و از آنجایی که نمایشگاه آرتی جیانای در با محوریت صنایع‌دستی فعالیت خود را آغاز کرده، عمده کالاهای صادر شده شامل صنایع‌دستی استان بوده است.


وی با اشاره به اینکه اتاق بازرگانی استان زنجان مجری برگزاری نمایشگاه است، افزود:  اتاق بازرگانی استان زنجان نقش موثر و بسزایی دارد و یک غرفه عرقیجات نیز در این نمایشگاه دایر و محصولات آن به متقاضیان عرضه خواهد شد. همچنین در نمایشگاه امسال، ایران به عنوان کشور ویژه شناخته شده و در همه غرفه‌های نمایشگاه تبلیغاتی برای معرفی ایران و محصولاتش وجو دارد.


جمیلی خاطرنشان کرد: امیدواریم تا فعالیت‌های انجام شده و حضور شرکت‌ها در این نمایشگاه انتفاع مالی خوبی عاید این واحدهای تولیدی که در این نمایشگاه حضور دارند و یا محصولات آنان در این نمایشگاه عرضه می‌شود، داشته باشد؛ چرا که علاوه‌ بر نتایج مالی مثبت از حضور در نمایشگاه‌ها تجربه‌های حاصل از حضور در این نمایشگاه‌ها و بازاریابی‌های انجام شده در آن برای واحدها بسیار ارزشمند خواهد بود.


وی تصریح کرد: اتاق بازرگانی استان زنجان به‌عنوان مجری نقش خود را در برگزاری و حضور در نمایشگاه‌های بین‌المللی ایفا خواهد کرد که این نمایشگاه تا 22 آذرماه در به فعالیت خود ادامه خواهد داد و پس از نمایشگاه آرتی جیانای، اتاق در نمایشگاهی در کازان روسیه نیز مشارکت خواهد کرد.


رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان تاکید کرد: کالاها و محصولات تولیدی استان زنجان باید هرچه بهتر و بیشتر در نمایشگاه‌های بین‌المللی معرفی شود؛ چراکه معرفی محصولات و حضور در نمایشگاه‌های بین‌المللی توانمندی بازار زنجان در بازارهای بین‌المللی را رقم زده و موجب حضور در این بازارها خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: