• سه شنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 969-2584-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان خبر داد:

راه‌اندازی 27 خدمت غیرحضوری برای مشترکان زنجانی


مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان گفت: در حال حاضر 27 خدمت غیرحضوری برای مشترکان زنجانی راه‌اندازی شده است.

 

علرضا علیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: نيروهای كنتورخوانی در اصطلاح نقش ويترين سازمان را دارند و نقطه اتصال خدمات شركت با مردم هستند به همین دلیل ضروری است آموزش‌های لازم در خصوص جزئيات نحوه محاسبه قبض برق، آشنايی با دستورالعمل خدمات مشتركان و تعرفه‌های برق، تعامل و تكريم شايسته مردم و ... در اولويت قرار گيرد.

 

این مسئول ادامه داد: با توجه به افزايش روزافزون تكنولوژی‌های نوين در زمينه كنترل لوازم اندازه‌گيری، شايسته است ماموران قرائت كنتور ضمن به‌روز کردن اطلاعات خود با فناوری‌های جديد، دقت و صحت در كار كنتورنويسی و گزارش منظم و صحيح دوره‌ای را سرلوحه كار خود قرار دهند.

 

وی افزود: در حال حاضر 27خدمت غيرحضوری برای مشتركان برق استان زنجان راه‌اندازی شده است که می‌تواند در ارائه خدمات به مشترکان تسریع سهولت ایجاد کند.

 

علیزاده خاطرنشان کرد: شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان طی چهار سال گذشته توانسته است گام‌های موثری در راستای پیشبرد برنامه‌های وزارت نیرو و شرکت مادر تخصصی توانیر در جهت کاهش تلفات انرژی و هوشمندسازی شبکه‌های توزیع برق بردارد.

 

وی تصریح کرد: در حال حاضر شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان تامین برق ۲۱ شهر، ۱۶ بخش و ۴۶ دهستان را بر عهده دارد که هم‌اکنون با ۵۴۶ مگاوات پیک‌بار و بیش از ۴۲۰ هزار مشترک و تعداد ۹۲۶۹ دستگاه پست ‌هوایی و زمینی با قدرتی معادل ۱۱۴۸ مگاولت آمپر، فعالیت خود را ادامه می‌دهد.

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان با اشاره به درصد تلفات انرژی، یادآور شد: یکی از اهدافی که در خصوص اجرای بندهای اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال از سوی شرکت مادر تخصصی توانیر دنبال می‌شود، طرح کاهش تلفات است که همواره مورد تاکید بوده است و در استان زنجان نیز روند خوبی داشته است، به طوری که از ۱۰.۸ درصد در سال ۹۲ به ۸ درصد در سال ۹۵ رسیده است و تک‌رقمی شده، این در حالی است که میانگین تلفات در کشور حدود ۱۰ درصد است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: