• سه شنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 969-2684-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

رونمایی از کتاب بازاریابی بین‌المللی و بازار صنعتی در اتاق بازرگانی زنجان


مسئول روابط‌عمومی اتاق بازرگانی استان زنجان گفت: به همت اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استان زنجان از خلاصه کتاب (بازاریابی بین‌المللی و بازاریابی صنعتی) رونمایی شد.

 

محمدرضا حسنی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: به همت اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استان زنجان از خلاصه کتاب (بازاریابی بین‌المللی و بازاریابی صنعتی) رونمایی شد.

 

این مسئول ادامه داد: در کتاب فوق ضمن ارائه آداب و رسوم کسب و کار تلاش شده تا بخش‌های مهم و ضروری این حوزه با نگاهی جامع‌تر راهکارهای سهل و بدیع را برای علاقه‌مندان بگشاید.

 

وی افزود: مسائل مهم در انجام مذاکرات، اصول بازاریابی خارجی منظم، غیردائمی و جهانی از جمله مباحثی است که در این کتاب به صورت مطلوبی به آن پرداخته شده است همچنین اهمیت کتاب مزبور برای فعالان این حوزه در معرفی و ارائه متدها و شیوه‌های به روز بازاریابی است که بی‌شک دانش و آگاهی در این زمینه مقدمات پایه‌ای و اصولی حضور در بازارهای جهانی را رقم می‌زند.

 

مسئول روابط‌عمومی اتاق بازرگانی استان زنجان، یادآور شد: شایان ذکر است خلاصه کتاب بازاریابی بین‌المللی و بازاریابی صنعتی به کوشش بابک مولایی دانش آموخته دکتری مدیریت کسب و کار و دانش‌پژوه دکتری بازرگانی بازاریابی تالیف شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: