• سه شنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 969-3491-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

سرپرست اداره آموزش و پرورش شهرستان طارم:

دانش‌آموزان طارمی عازم اردوهای راهیان‌نور شدند


سرپرست اداره آموزش و پرورش شهرستان طارم گفت: تعداد 41 نفر از دانش‌آموزان دختر سال دوم متوسطه دوره دوم شهرستان طارم و چهار نفر فرهنگیان به اردوی راهیان‌نور جنوب کشور اعزام شدند.


یعقوب رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با تاکید بر نقش مثبت اردوهای راهیان‌نور در زندگی دانش‌آموزان، اظهار کرد: اردوهای راهیان‌نور فرصت مناسبی جهت تقویت روحیه ایثار و شناخت رشادت‌ها و جانفشانی شهدای گرانقدر است.


وی با تاکید به نیاز مبرم نسل جوان به الگوهای مثبت و سازنده در زندگی، تصریح کرد: اردوهای راهیان نور فرصتی جهت الگوگیری نسل جوان از ایثارگری‌های شهدا در زمان هشت سال دفاع‌مقدس و به کارگیری عملی آن در لحظه لحظه‌های زندگی است.


این مسئول با اشاره به اینکه حفظ حجاب همواره مورد تاکید شهدا بوده است، خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان دختر باید تلاش کنند با حفظ حجاب اسلامی خود و انتخاب دوستان مناسب و تلاش در تحصیل وترویج فرهنگ شهدا  نقش مثبتی در آینده کشور داشته باشند.


معاون پرورشی و تربیت‌بدنی آموزش و پرورش شهرستان طارم، هدف از برگزاری این اردو را آشنایی دانش‌آموزان از رشادت‌های شهدا و رزمندگان اسلام عنوان کرد و افزود: دانش‌آموزان در طول این چهار روزی که در مناطق جنوب کشور حضور دارند از یادمان‌های اروند کنار، شلمچه، دهلاویه، هویزه،خیّن و ... بازدید خواهند نمود و نمایش رزم شبانه و برنامه‌های فرهنگی و ورزشی نیز برای آنان اجرا خواهد شد.


وی تصریح کرد: در مهرماه امسال نیز 85 نفر از دختران متوسطه دوم به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند و اردوی راهیان‌نور پسران نیز در بهمن‌ماه امسال برگزار خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: