• سه شنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 969-2087-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان عنوان کرد:

نقش مهم رسانه ملی در تقویت باورهای دینی جامعه


مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان گفت: رسانه ملی و استانی به عنوان رسانه‌ای فراگیر، نقش مهمی در تقویت ارزش‌ها و باورهای دینی و اعتقادی در سطح جامعه داشته است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از روابط‌عمومی صدا و سیمای مرکز زنجان، مرتضی صفری در مراسم قدردانی مسئولان خرم‌دره ار رسانه استانی به دلیل پوشش برنامه‌ها و اخبار این شهرستان، با اشاره به اقبال خوب مردم استان به رسانه استانی خود، شبکه استانی را دارای ظرفیت‌های خوبی دانست و عنوان کرد: صدا و سیما به خصوص در حوزه استانی، رسانه‌ای فراگیر بوده و مورد توجه و اعتماد مردم استان است، به طوری که در آخرین نظرسنجی‌های سه ماهه دوم امسال 80 درصد مردم استان بیننده شبکه اشراق بوده و بیش از 88 درصد نیز به آن اعتماد دارند.

 

وی، پیشرفت و توسعه استان را یکی از مهم‌ترین اهداف رسانه استانی عنوان و اظهار کرد: رسانه استانی همواره تلاش داشته و دارد تا در راستای توسعه همه جانبه استان در بخش‌های مختلف قدم بردارد و در این راه توجه به شهرستان‌ها را در سرلوحه برنامه‌های خود قرار داده است.

 

این مسئول با اشاره به ظرفیت بالقوه و بالفعل شهرستان خرم‌دره، گفت: شهرستان خرمدره با توجه به استعدادهای موجود در آن از ظرفیت‌های خوبی برای توسعه همه‌جانبه برخوردار است، به همین خاطر بر آمادگی کامل صدا و سیما برای افزایش تعاملات فی ما بین تأکید می‌کنیم.

 

فرماندار شهرستان خرم‌دره نیز در این دیدار با قدردانی از توجه ویژه صدا و سیمای مرکز زنجان به این شهرستان، گفت: صدا و سیمای مرکز زنجان دارای محبوبیت و مقبولیت خوبی در استان بوده و این نشان از اعتماد عمومی به رسانه ملی در بین مردم، علی‌رغم تعدد رسانه‌ها در دنیای حاضر و ظهور و بروز رسانه‌های جدید دارد.

 

حجت محمدی به عملکرد رسانه استانی در حوزه‌های مختلف به‌ویژه حوزه‌های فرهنگی اشاره و عنوان کرد: پرداخت به مقوله‌های فرهنگی، اجتماعی و مذهبی در صدا و سیمای مرکز زنجان همواره نمود و بروز خوبی داشته و این موضوع حاکی از اهتمام خاص رسانه استانی به این موضوعات مهم مبتلابه استان و کشور در حال حاضر دارد.

 

وی در ادامه به عملکرد رسانه استانی در ماه محرم اشاره کرد و گفت: پوشش گسترده عزاداری‌های باشکوه و با عظمت استان در ایام محرم با بهره‌گیری همه امکانات توسط صدا و سیما خود به خوبی بیانگر اهتمام ستودنی رسانه استانی به موضوعات دینی و اعتقادی است.

 

این مسئول از پوشش برنامه‌های مختلف شهرستان خرم‌دره به ویژه عزاداری‌های باشکوه مردم این شهرستان در ایام محرم به خصوص روز عاشورا و برنامه‌های مختلف فرهنگی از جمله جشنواره ترش و شیرین قدردانی کرد.

 

در پایان این دیدار، لوح تقدیری به پاس قدردانی از فعالیت‌های رسانه استانی در پوشش اخبار برنامه‌های این شهرستان، به مدیرکل مرکز اهدا شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: