• سه شنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 969-2688-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

رئیس هیئت والیبال استان زنجان:

میزبانی، عاملی برای ارتقای سطح فنی ورزشکاران است


رئیس هیئت والیبال استان زنجان تاکید کرد: میزبانی رویدادهای مختلف باعث ارتقای سطح فنی ورزشکاران می‌شود.

 

علی صمیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه میزبانی رقابت‌های مختلف باعث می‌شود تا ورزشکاران سطح فنی خود را با سایر بازیکنان مک زده و در تلاش برای ارتقای سطح فنی خود برآیند، افزود: خوشبختانه زنجان در سال‌های اخیر توانسته است در این زمینه عملکرد قابل توجهی داشته و میزبانی‌های مختلفی را متقبل شود.

 

وی با یادآوری اینکه میزبانی مسابقات متعدد مستلزم داشتن زیرساخت‌های مطمئن است، تصریح کرد: اگر این زیرساخت‌ها از استانداردهای لازم برخوردار باشد، تیم‌ها با اطمینان خاطر بیشتری به تمرین خواهند پرداخت و همین حضور باعث خواهد شد تا ورزشکاران در کوران رقابت‌ها قرار گرفته و تجربیات یکدیگر را به اشتراک بگذارند.

 

این فعال ورزشی با بیان اینکه والیبال یکی از رشته‌هایی است که در سال‌های اخیر توانسته است در میان قشر جوان، علاقه‌مندان زیادی را به واسطه درخشش تیم‌ملی در آوردگاه‌های مختلف جذب کند، ادامه داد: همین علاقه‌مندی، این فرصت را به ما می‌دهد تا بتوانیم بحث استعدادیابی را در این رشته با فراغ بال بیشتری انجام دهیم.

 

رئیس هیئت والیبال استان زنجان با بیان اینکه بی‌تردید با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، والیبال زنجان روزهای درخشانی را تجربه خواهد کرد، افزود: هیأت والیبال استان زنجان امسال پنج میزبانی مسابقات مختلف قهرمانی کشور را از فدراسیون اخذ کرده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: