• چهارشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 969-2287-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

معاون اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان خبر داد:

رقابت در جشنواره ملی شکوه شکیبایی در دو بخش فرهنگی و هنری


معاون امور هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: در چهارمین دوره جشنواره ملی شکوه شکیبایی، شرکت‌کنندگان در دو بخش فرهنگی و هنری با هم رقابت خواهند کرد.

 

جعفر محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه چهارمین دوره جشنواره ملی شکوه شکیبایی با اضافه شدن بخش هنری برگزار و علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره تا پنجم دی‌ماه فرصت دارند تا آثار خود را دبیرخانه به این جشنواره ارسال کنند، افزود: هر هنرمند برای شرکت در این جشنواره ملی می‌تواند حداکثر سه اثر به دبیرخانه ارسال کند.

 

وی تصریح کرد: در بخش هنری، نفرات اول تا سوم به ترتیب ١٢، ١٠ و ٨ میلیون ریال جایزه نقدی به همراه تندیس و لوح جشنواره دریافت می‌کنند، به نفرات چهارم و پنجم نیز به طور مشترک به عنوان برگزیده، مبلغ ٤ میلیون ریال جایزه نقدی به همراه لوح سپاس جشنواره تعلق می‌گیرد.

 

این مسئول با یادآوری اینکه آثار ارسالی باید با فرمت jpg  و با وضوح 300 dpi  و اندازه تقریبی١٠ x ١٥ سانتی‌متر باشد، اظهار کرد: تکنیک خلق اثر در رشته نقاشی‌خط آزاد بوده و به هنرمندانی که آثارشان به مرحله دوم (حضوری) راه یابد، گواهی شرکت اعطا می‌شود.

 

جعفری با اشاره به اینکه چهارمین جشنواره ملی شکوه شکیبایی از 30 دی‌ماه تا دوم بهمن‌ماه در زنجان برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: بخش فرهنگی این جشنواره در قالب شعر، داستان و دل‌نوشته (فارسی و ترکی) و بخش هنری نیز در قالب نقاشی‌خط است. همچنین ارسال آثار از طریق پست الکترونیک جشنواره به آدرس shakiba.zn@yahoo.com  و یا در قالب لوح فشرده به آدرس دبیرخانه به همراه مشخصات کامل شناسنامه‌ای، نشانی کامل پستی و یک قطعه عکس ٤*٣ امکان‌پذیر خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: