• پنجشنبه ۱۶ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 969-3088-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

استقبال از مدال‌آوران زنجانی رقابت‌های جهانی آرنیس


مدال‌آوران زنجانی رقابت‌های جهانی آرنیس، ظهر امروز مورد استقبال جمعی از مسئولان استان قرار گرفتند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، دو مدال‌آور زنجانی اعزامی به رقابت‌های جهانی آرنیس، ظهر امروز در مجل مجموعه ورزشی انقلاب زنجان مورد استقبال جمعی از مسئولان ورزشی استان و اهالی ورزش زنجان قرار گرفتند.

 

رئیس هیئت ورزش‌های رزمی استان زنجان در خصوص عملکرد این دو ورزشکار زنجانی به خبرنگار ایسنا، گفت: رقابت‌های جهانی آرنیس از هفتم آذرماه به میزبانی بلاروس برگزار شد و دو ورزشکار زنجانی اعزامی به این رقابت‌ها توانستند با عملکرد قابل قبول خود، با دست پر از این رقابت‌ها به میهن اسلامی بازگردند.

 

علی‌اوسط بیگدلی با یادآوری اینکه قاسم‌علی قنبری و محمدرضا بختیاری دو ورزشکار زنجانی اعزامی به این رقابت‌ها بودند، افزود: قاسم‌علی قنبری که دومین حضور رقابت‌های برون مرزی را تجربه می‌کرد، در بخش سلاح و مبارزه بر سکوی نخست ایستاد و مدال ارزشمند طلا را از آن خود کرد.

 

وی با اشاره به اینکه رقابت‌های جهانی آرنیس از سطح بالایی برخوردار بود و بهترین‌ها در این رویداد حضور پیدا کرده بودند، ادامه داد: محمدرضا بختیاری، یکی دیگر از ورزشکاران زنجانی اعزامی به این رقابت‌ها توانست در بخش فرم و مبارزه مدال طلا را به گردن آوریخته و عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

 

به گزارش ایسنا، این دو ورزشکار هر دو ساکن شهرستان سلطانیه هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: