• شنبه ۲۵ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 969-3787-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

مدیر روابط‌عمومی صدا و سیمای مرکز زنجان خبر داد:

راه‌یابی «منطقه حفاظت شده سرخ‌آباد» به بخش داوری جشنواره مستند


مدیر روابط‌عمومی صدا و سیمای مرکز زنجان گفت: مستند منطقه حفاظت شده سرخ‌آباد (دشت سهرین) به بخش داوری جشنواره مستند راه یافت.

 

سیدرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با یادآوری اینکه مستند منطقه حفاظت شده سرخ‌آباد (دشت سهرین) در بخش داوری جشنواره مستند پذیرفته شد، افزود: این مستند در فصل چهارم این جشنواره یعنی فصل زمستان از شبکه مستند سیما پخش خواهد شد و در دو بخش کارشناسی و نظرسنجی عمومی به داوری گذاشته خواهد شد.

 

وی تصریح کرد: این مستند از سری مجموعه مستند «حیات‌وحش» بوده که تولید سیمای مرکز زنجان و تهیه‌کننده و کارگردان آن اسماعیل کرمی است. این مستند دنیای جالب پر از سازگاری‌ها و ناسازگاری‌های مناطق دشتی منطقه حفاظت شده سرخ‌آباد را به تصویر می‌کشد.

 

این مسئول با اشاره به اینکه جشنواره مستند سالیانه در چهار فصل برگزار می‌شود، ادامه داد: بعد از فراخوان و انتخاب آثار توسط هیئت انتخاب، آثار در قالب یک برنامه تلویزیونی در طول فصل نمایش داده می‌شود.

 

مدیر روابط‌عمومی صدا و سیمای مرکز زنجان، خاطرنشان کرد: در پایان هر فصل هم از برگزیدگان جشنواره در اختتامیه جشنواره و در قالب یک برنامه تلویزیونی تقدیر به عمل می‌آید و در هر بخش به یک فیلم برگزیده هیئت داوران و یک فیلم برگزیده مردمی تندیس و جایزه جشنواره اهدا می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: