• دوشنبه ۲۷ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 969-4187-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان:

امروز نیازمند تقویت روحیه مطالبه‌گری دانشجویان هستیم


مدیرکل صدا و سیمای مرکز  زنجان تاکید کرد: امروز نیازمند تقویت روحیه مطالبه‌گری دانشجویان هستیم.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مرتضی صفری در نشست پرسمان پیشرفت که با حضور جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های استان زنجان برگزار شد، با بیان اینکه امروز فضا و ظرفیت برای کار و تولید برنامه با موضوع مطالبه‌گری مشروع و قانونمند در شبکه استانی وجود دارد، افزود: با این کار می‌توان با مشارکت دانشجویان این قبیل برنامه‌ها را تولید و پخش کرد.

 

وی، تقویت روحیه مطالبه‌گری در دانشجویان را یکی از ضرورت‌های امروز دانست و تصریح کرد: تقویت روحیه مطالبه‌گری یکی از راه‌های حل مشکلات استان است، بنابراین حفظ این مطالبه‌گری‌ها در بین جوانان باید به‌عنوان یکی از اولویت‌ها جهت حل مشکلات و معضلات کشور باشد.

 

این مسئول با بیان اینکه امروز کار رسانه‌ای یک کار علمی و کاملا حرفه‌ای است، ادامه داد: پرداختن به موضوعات مبتلابه استان از قبیل محتوای آسیب‌های فضای مجازی، اقتصاد مقاومتی، گزارش‌های مطالبه‌گر در حوزه حقوق شهروندی، پیگیری مشکلات و معضلات پیش روی توسعه استان، وضعیت اشتغال جوانان، مشکلات متعدد واحدهای تولیدی و صنعتی و خیلی از موضوعات دیگر جزو دغدغه‌های اصلی رسانه استانی است.

 

صفری در ادامه با یادآوری اینکه فضای مجازی یکی از مهم‌ترین تهدیدات حال حاضر کشور بوده و معتقدیم در هیچ نقطه‌ای از دنیا این فضا به اندازه کشورمان بی‌حد و مرز و بدون نظارت نیست، اظهار کرد: همین مسئله باعث به وجود آمدن آسیب‌های اجتماعی زیادی در جامعه شده است. همچنین توجه به بنیان خانواده و حفظ آن، یکی دیگر از موضوعات مهمی است که صدا و سیمای مرکز زنجان در اولویت‌های تولید و پخش برنامه‌های خود قرار داده است.

 

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان با تاکید بر اینکه دانشجویان باید در زمینه تولید محتوای فرهنگی مشارکت بیشتری داشته باشند، خاطرنشان کرد: در آخرین نظرسنجی، شبکه استانی اشراق در بین 80 درصد از مردم استان بیننده دارد و این به معنای اعتماد مردم به شبکه استانی است. هر چند امروز با توجه به تکثر رسانه‌ها، جذب و حفظ سلایق مختلف دشوار بوده و می‌بایست به علایق همه اقشار خصوصا جوانان در تولید برنامه‌ها توجه بیشتری صورت گیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: