• یکشنبه ۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9610-591-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

نبود سرمایه در گردش، مهم‌ترین مشکل واحدهای تولیدی در خرم‌دره


معاون فرماندار خرم‌دره گفت: متاسفانه نبود سرمایه در گردش مهم‌ترین مشکل برخی صاحبان صنایع در شهرستان است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، شاهپوررضا کاظمی در حاشیه بازدید از شرکت زرتاکداران خرم‌دره، اظهار کرد: در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری و توجه به نامگذاری امسال به نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال از سوی مقام معظم رهبری بانک‌های عامل باید درجهت تحقق رونق اقتصادی و حمایت از بخش تولید و اشتغال‌زایی همکاری لازم را داشته باشند.

 

وی با بیان اینکه متاسفانه نبود سرمایه در گردش مهم‌ترین مشکل برخی صاحبان صنایع در شهرستان است، اظهار کرد: این موضوع در مواقعی نیزمنجر به تعطیلی واحدهای تولیدی می‌شود.

 

معاون فرماندار شهرستان خرم‌دره با اشاره به اینکه شرکت زرتاک‌داران به دلیل نداشتن سرمایه در گردش تعطیل شده است و در صورت تامین تسهیلات لازم این شرکت فعالیت خود را آغاز می‌کند، افزود: بانک‌ها در صورت امکان و برای راه‌اندازی مجدد شرکت وحمایت از بخش تولید و اشتغال‌زایی در پرداخت تسهیلات باید مساعدت لازم را با همه واحدهای تولیدی داشته باشند.

 

در ادامه این بازدید نیز مدیرعامل شرکت زرتاکداران تصریح کرد: متاسفانه این شرکت در حال حاضر به علت عدم تامین سرمایه در گردش از سال 93 تاکنون تعطیل شده و حدود 70 کارگر که نان‌آور خانواده‌های‌شان بودند، بیکار شده‌اند.

 

ذبیح‌الله طاهرخانی با اشاره به اینکه زیرساخت‌های بسیار خوبی با تکیه بر توان داخلی و کمک بانک در محل شرکت ایجاد شده است، عنوان کرد: در حال حاضر برای راه‌اندازی مجدد شرکت حدود 2 میلیارد تومان نیاز است که در صورت تامین اعتبار ازسوی بانک کشاورزی این شرکت فعالیت خودرا مجددا شروع می‌کند و با توانی مضاعف در جهت تولید و اشتغال‌زایی گام بر می‌دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: