• دوشنبه ۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-4314-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

بعد از یک و نیم سال رایزنی محقق شد؛

14 دی‌ماه؛ آغاز پرواز کیش از فرودگاه زنجان


مدیر فرودگاه زنجان، از انجام پرواز زنجان ـ کیش و بالعکس از فرودگاه زنجان خبر داد.

 

محمد قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه راه‌اندازی پرواز زنجان ـ کیش و بالعکس از فرودگاه زنجان بعد از یک و نیم سال رایزنی محقق شد، افزود: طبق اعلام چارترکننده پروازهای زنجان ـ کیش، این پروازهای قرار است از 14 دی‌ماه امسال از فرودگاه زنجان انجام شود.

 

وی با اشاره به اینکه پروازهای زنجان ـ کیش و بالعکس روزهای دوشنبه و پنج‌شنبه هر هفته انجام خواهد شد، تصریح کرد: ساعت پرواز از کیش به زنجان 7.30 بوده و ساعت 9.30 به زمین خواهد نشست و ساعت پرواز زنجان به کیش نیز 10.30 بوده و در ساعت 12.30 به زمین خواهد نشست.

 

این مسئول با ابراز خرسندی از اینکه بعد از یک و نیم سال رایزنی در خصوص را‌ه‌اندازی پرواز زنجان ـ کیش و بالعکس، امروز شاهد تحقق این مهم هستیم، ادامه داد: امیدواریم طبق برنامه زمان‌بندی شده، شاهد انجام پرواز زنجان ـ کیش و بالعکس در روز 14 دی‌ماه امسال باشیم.

 

قاسمی از آمادگی فرودگاه زنجان برای برقراری پرواز زنجان ـ نجف خبر داد و خاطرنشان کرد: با توجه به آمادگی فرودگاه زنجان و شرکت هواپیمایی، منتظر صدور مجور از سوی سازمان حج و زیارت هستیم.

 

به گفته مدیر فرودگاه زنجان، پروازهای زنجان ـ مشهد و بالعکس طبق سنوات گذشته روزهای دوشنبه و پنج‌شنبه هر هفته انجام می‌شود که احتمال تغییر زمان این پروازها وجود دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: