• سه شنبه ۵ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-587-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

حماسه 9 دی در قاب شبکه اشراق


مدیر روابط‌عمومی صدا و سیمای مرکز زنجان با بیان اینکه حماسه ۹ دی، تاريخ ماندگاری از جلوه بصيرت مردم ايران است، از تدارک شبکه اشراق برای این روز خبر داد.

 

سیدرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه معاونت سیمای مرکز با تولید و پخش مستند حماسه 9 دی به مدت40 دقیقه، مستند بصیرت 35 دقیقه، تهیه و پخش دو ویژه‌برنامه زنده شبانه با نام حماسه بصیرت در روزهای 8 و 9 دی‌ماه به مدت 120 دقیقه، این حماسه تاریخی امت ولایت‌مدار را گرامی خواهد داشت، افزود: علاوه بر این شاهد پخش برنامه‌هایی چون تهیه و تولید دو برنامه با نام امتداد به صورت ویژه با موضوع میثاق امت با ولایت به مدت 40 دقیقه، پوشش مراسم حسینیه اعظم ویژه 9 دی و پخش چهار سخنرانی 30 دقیقه‌ای مرتبط در ایام مقارن با 9 دی خواهیم بود.

 

وی با اشاره به اینکه سایر برنامه‌های روتین سیما از قبیل برنامه‌های آلاچیق، گئجه‌لر، جوونی، عطر آدینه، سلام زنجان و ... نیز به این موضوع خواهند پرداخت، تصریح کرد: علاوه بر این، بخش سیما نیز برنامه‌های مختلفی را تأمین کرده و پخش خواهد کرد که از آن جمله می‌توان به کلام رهبر معظم انقلاب به صورت گزیده و گرافیکی، مستند، سینمایی، سرود، موشن گرافیک، کلیپ، پخش زیرنویس با محوریت بیانات رهبر معظم انقلاب و ... اشاره کرد.

 

این مسئول اظهار کرد: معاونت صدای مرکز هم با تهیه ویژه‌برنامه 60 دقیقه‌ای با نام بصیرت حماسه سی، تهیه ویژه‌برنامه مدرسه عشق به مدت 20 دقیقه، تهیه برنامه دریادلان ویژه 9 دی به مدت 25 دقیقه، اختصاص دو برنامه زنده آی ایشیقندا به موضوع 9 دی به مدت 120 دقیقه، پرداخت در همه برنامه‌های مقارن با 9 دی از قبیل آخشاملار، خانواده، شریعت یولی، جوان زنجانی سلام و ...، پخش برنامه‌های تامینی از قبیل سرود، آنونس، پیام‌های مردمی و ... شنوندگان خود را همراهی خواهد کرد.

 

مدیر روابط‌عمومی صدا و سیمای مرکز زنجان خاطرنشان کرد: خبر مرکز زنجان هم با پوشش همه اخبار مراسم گرامی‌داشت 9 دی در مرکز استان و شهرستان‌های تابعه، تهیه 4 گزارش خبری ویژه 9 دی، پوشش و ارسال تصاویر اجتماعات این روز به تهران، حماسه عظیم مردم استان را انعکاس و اطلاع‌رسانی خواهد کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: