• پنجشنبه ۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9610-2291-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

مدیر آموزش و پرورش شهرستان خرم‌دره:

حماسه ۹ دی، جلوه بصیرت‌افزایی مردم ایران است


مدیر آموزش و پرورش شهرستان خرم‌دره گفت: حماسه ۹ دی جلوه بصیرت‌افزایی و ولایت‌مداری مردم ایران است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، لعیا جعفری در نشست بصیرتی که به مناسبت حماسه 9 دی در دبیرستان کار و دانش سراج شهرستان خرم‌دره برگزار شد، با اشاره به اهمیت بزرگداشت این روز تصریح کرد: مردم ولایت‌مدار و با بصیرت ایران اسلامی در حمایت از رهبری با حضور گسترده خود در برابر بدخواهان نظام ایستادند و با اقتدار از ولایت‌فقیه دفاع کردند.

 

وی با تاکید بر اینکه ملت ایران در نهم دی‌ماه سال 88 با حضور آگاهانه و مقتدرانه و بیعت دوباره با آرمان‌های امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری حماسه‌ای جاودان و به یاد ماندنی را در تاریخ انقلاب آفریدند، افزود: نمایش بصیرت و هوشیاری مردم مؤمن، با بصیرت و غیرتمند ایران در این حماسه باشکوه، چنان تجلی یافت که به فرموده مقام معظم رهبری: «اگر صدها بار هم برای نعمت هوشیاری این ملت سجده شکر به جای آورده شود، باز هم کم است. حماسه‌ای که محاسبات دشمن را به هم ریخت؛ محاسباتی که با همکاری و برنامه‌ریزی عده‌ای اقلیت در داخل از روی بغض و کینه شکل گرفته بود اما در این روز حماسی یک بار دیگر امت اسلامی با بصیرت عمل کرد و دشمنان نظام مایوس شدند».

 

وی تاکید کرد: بدون شک اگر درایت و بصیرت رهبر معظم انقلاب و همراهی و هوشیاری مردم نبود و آنان با ولایت‌فقیه همراه نمی‌شدند، آتش فتنه به این زودی‌ها خاموش نمی‌شد و پیامد منفی بیشتری را برای کشورمان به دنبال داشت. درایت، تدبر، مدیریت و مهربانی معظم له در آن مقطع حساس باعث شد جامعه بیشتر از آن اسیر فتنه جویی‌های دشمنان نشود و بتواند راه خود را ادامه دهد.

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان خرم‌دره با تاکید بر اینکه 9 دی تجلی اقتدار و ولایت‌‌مداری ملت انقلابی است، تصریح کرد: طرفداری مردم از نظام مقدس اسلامی و ولایت‌فقیه و رهبری یکی از دستاوردهای مهم حضور حماسی ملت ایران در راهپیمایی روز 9 دی ماه بود.

 

در ادامه این نشست نیز فرمانده سپاه ناحیه شهرستان خرم‌دره بیان کرد: امروز اگر در کشور ما اقتدار، امنیت و آرامش حاکم است به برکت خون مطهر شهدا و حضور ولی فقیه و پشتیبانی مردم از ولایت‌فقیه و رهبری است که این موضوع در حماسه 9 دی نیز به اثبات رسید.

 

سرهنگ محسن احمدی‌تبار با تاکید بر اینکه اهمیت چشم‌گیر حماسه 9 دی بر هیچ فردی پوشیده نیست، اظهار کرد: پیام بارز این روز نیز دفاع از نظام و انقلاب و حمایت از ولایت‌فقیه است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: