• پنجشنبه ۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-1285-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان:

رمز پیروزی در فتنه، داشتن بصیرت است


فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: رمز پیروزی در جنگ روحیه، ایمان، انگیزه، آمادگی نظامی، تجهیزات بوده اما در فتنه رمز پیروزی بصیرت است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان، سردار جهانبخش کرمی در هشتمین نشست هیئت قشر منتظران موعود به مناسبت بزرگداشت حماسه 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت با گرامی‌داشت حماسه 9 دی، اظهار کرد: بحث فتنه 88 و حماسه 9 دی مهم و گسترده ‌است، از این‌رو اگر چندین کتاب از حماسه‌آفرینی‌های مردم در شهرها نگاشته شود کافی نخواهد بود.

 

وی با بیان اینکه جنگ حق و باطل از ابتدا بوده، هست و خواهد بود، بیان کرد: کفر و استکبار هرگز دست‌بردار نخواهند بود و اگر قرار باشد ارزش‌های‌مان را کنار بگذاریم و با دشمن همراهی کنیم همه هستی‌مان به نابودی کشیده خواهد شد.

 

سردار کرمی با بیان اینکه مردم غیور همیشه در صحنه بودند، بیان کرد: از سال 57 تا 67 یک دهه جنگ رو در رو اتفاق افتاد و بار دیگر دشمن با برنامه‌ریزی و نفوذ خود فتنه 78 را رقم زد و بار دیگر با تلاش‌های جدید خود فتنه 88 به وقوع پیوست اما مردم همانگونه که در انقلاب به عرصه آمدند در فتنه‌های دیگر نیز وارد صحنه شدند و اجازه نداند دشمن به مقاصد شوم خود دست یابد.

 

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان، بروز فتنه را خطرناک‌تر از جنگ سخت‌افزاری دانست و گفت: رمز پیروزی در جنگ روحیه، ایمان، انگیزه، آمادگی نظامی، تجهیزات بوده و در این میان نقش ایمان و اعتقاد بسیار پررنگ است اما در فتنه رمز پیروزی بصیرت است.

 

وی با بیان اینکه فتنه 88 به دست آمریکا و صهیونیسم ایجاد شد، اظهار کرد: تدابیر سودمند و مهم مقام معظم رهبری قبل، حین و بعد از انتخابات با محوریت مردم‌سالاری شکست دشمن را رقم زد. در این فتنه تلاش شد تا به همه ارزش‌ها ضربه وارد شود اما از آنجایی که مردم بصیرت داشته و دارند صحنه را خالی نگذاشته و مسیر بن‌بستی را برای دشمن و فریب خوردگانش رقم زدند. باید در نظر داشته باشیم که نمی‌توان به راحتی از فتنه گذشت؛ چرا که عاملان آن هنوز توبه نکرده‌اند و قابل بخشش نیستند.

 

سردار کرمی با بیان اینکه تاریخ نقش مردم در خنثی کردن فنته را از یاد نخواهد برد، گفت: باید با عمل به سیره شهدا پیش برویم و از یاد مبریم که شهدا هرگز از ولایت دست نکشیدند. پس باید از دفاع‌مقدس بدون محافظه‌کاری دفاع کنیم.

 

وی با اشاره به اینکه بنا به فرموده مقام معظم رهبری اسلام مرزها را در نوردیده است، ادامه داد: به لطف خداوند و وجود رهبری فرزانه و مردمی ولایت‌مدار در اوج قدرت هستیم و به گفته مقام معظم رهبری مسلمانان دیگر کشورها نیز طلب یاری دارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: