• شنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-1785-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان:

حماسه 9 دی، فتنه‌گران را در زباله‌دان تاریخ دفن کرد


مدیر‌‌کل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: مردم با بصیرت ایران با خلق حماسه 9 دی برای همیشه فتنه‌سازان و فتنه‌گران را در زباله‌دان تاریخ دفن کردند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت‌الاسلام مسعود صفی‌یاری شامگاه دیروز در مراسم گرامی‌داشت حماسه ۹ دی که در مسجد جامع شهر آب‌بر برگزار شد، ضمن تسلیت سالروز رحلت حضرت فاطمه معصومه (س) و‌ گرامی‌داشت ‌حماسه 9 دی، افزود: حماسه 9 دی تجلی دست قدرت الهی و شکست فتنه آمریکایی است.

 

وی تاکید کرد: حماسه 9 دی یک بار دیگر ثابت کرد ملت همیشه در صحنه ایران با اشاره رهبری، بنیان کفر، نفاق، فتنه و فتنه‌گری را درهم پیچیده و به خواص بی‌بصیرت چنان درسی می‌دهند که در تاریخ جاودانه بماند.

 

مدیر‌کل تبلیغات اسلامی استان زنجان بیان کرد: مردم کوچه و بازار برخلاف تعدادی از خواص مانند همیشه در صحنه‌های خطر در میدان دفاع از انقلاب حاضر شدند و حماسه ۹ دی را آفریدند و برای همیشه فتنه‌سازان و فتنه‌گران را در زباله‌دان تاریخ دفن کردند.

 

صفی‌یاری ادامه ‌داد: اگر بصیرت نداشته باشیم حسین بن علی (ع) بر مسلخ خون خواهند رفت و عده‌ای دچار فتنه خواهند شد.

 

وی اظهار کرد: مردم سال‌ها پیش هشدارهای رهبری را در خصوص درس‌های کربلا و رسالت خواص و اثرات کج‌فهمی و بی‌بصیرتی آنان در جریان کربلا و سرنوشت اسلام نبوی را به گوش جان شنیده بودند و ۹ دی ۸۸ فرصتی برای لبیک به ندای حسین زمان بود که این لبیک، لبیکی جاودانه و تاریخ‌ساز شد.

 

مدیر‌‌کل تبلیغات اسلامی استان زنجان عنوان کرد: حماسه 9 دی درس عبرت‌آموزی برای آیندگان است و اینکه هر کس لحظه‌ای از خط ولایت فاصله بگیرد و یا با آرمان‌های رهبری زاویه‌ای داشته باشد با این مردم بصیر و همیشه در صحنه طرف است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: