• شنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-1885-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران:

دشمنان، تربیت خانوادگی را در ایران نشانه گرفته‌اند


مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: دشمنان، تربیت خانوادگی را در ایران نشانه گرفته‌اند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، سردار خسرو عروج شامگاه دیروز در مراسم گرامی‌داشت حماسه 9 دی که در مسجد رسول‌الله خرم‌دره برگزار شد، با اشاره به اینکه علما و دانشمندان جهان پس از بررسی‌های فراوان به این نتیجه رسیده‌اند که تربیت خانوادگی در ایران بی‌نظیر است، تصریح کرد: در کل دنیا افراد پس از مدتی زندگی خانوادگی در کنار هم متفرق شده و هر یک به سمتی می‌روند که در ایران، عکس این موضوع صادق است.

 

وی با اشاره به اینکه پشتیبانی مردم از رزمندگان به اذعان جهانیان یکی از ویژگی‌های بارز ملت ایران است، اظهار کرد: این یک وحدت الهی است که در بین ایرانیان حاکم است و استکبار به دنبال بر هم زدن آن به اشکال مختلف هستند.

 

این مسئول با اشاره به اینکه بدخواهان نظام، تمام فکر، پول، سیاست و مذهب‌اش را به کار انداخته که تشخیص دهد ملت ایران چه می‌خواهد و چه حرف‌هایی برای گفتن دارد، ادامه داد: استکبار پس از تحقیقات به این نتیجه رسیده‌اند ملت ایران خواهان زندگی سعادتمند پس از مرگ بوده و می‌گویند ما زیر بار حرف زور نمی‌رویم که شهدای ما سمبل واقعی این امر هستند.

 

سردار عروج تاکید کرد: دشمنان اعتراف کرده‌اند کاری که در زمان جنگ در ایران انجام شد و ما موفق به انجام آن نشدیم مانند معجزه الهی بود که به پشتوانه تک‌تک رزمندگان اسلام صورت گرفت.

 

مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران تاکید کرد: بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به خوبی به این نتیجه رسیده است که جنگ نظامی علیه کشورمان، راه به جایی نخواهد برد.

 

وی با اشاره به اینکه علما و دانشمندان جهان پس از بررسی‌های فراوان به این نتیجه رسیده‌اند که تربیت خانوادگی در ایران بی‌نظیر است، تصریح کرد: در کل دنیا افراد پس از مدتی زندگی خانوادگی در کنار هم متفرق می‌شوند و هر یک به سمتی می‌روند که در ایران، عکس این موضوع صادق است.

 

این مسئول با تاکید بر اینکه استکبار به این نتیجه رسیده‌اند که برای مقابله با ایران باید خانواده‌ها را نشانه گرفته و سفره‌ها را از هم بپاشیم، تصریح کرد: دشمنان بر این باورند باید به گونه‌ای عملیات تربیتی انجام دهند که خانواده‌ها از هم فاصله گیرند.

 

وی با تاکید بر اینکه انسان باید همواره تلاش کند از مبادی اصلی صدای حق را بشنود، اظهار کرد: خداوند به کسانی که از مبادی اصلی حرف حق را گوش می‌دهند وعده پیروزی داده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: