• شنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-9414-5
  • خبرنگار : 28003
  • منبع خبر : ----

آغاز تغییرات در شهرداری زنجان


با ابلاغ احکام جدید برخی مدیران شهرداری، روند تغییرات در مجموعه شهری زنجان آغاز شد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، در حالی تغییرات مدیریتی در شهرداری زنجان آغاز شد که مسیح‌الله معصومی در ابتدای کار خود اعلام کرد با مدیران فعلی تا زمانی که بر اساس معیارهای مورد نظر فعالیت کنند ادامه همکاری خواهد داد، در غیر این صورت تغییرات انجام خواهد شد.

 

البته تغییرات در شرایطی رخ داد که در یکی از جلسات علنی شورای شهر زنجان یکی از اعضا تاکید کرد تغییرات در چارچوب جابه‌جایی افراد از یک اتاق به اتاق دیگر نباشد و از توانایی‌های افراد متخصص بهره بیشتری برده شود.

 

حال، تغییرات مدیریتی شهرداری از معاونت معماری و شهرسازی شهرداری زنجان آغاز شده و به جای مهرداد سعید بیات با حفظ سمت در شهرداری منطقه یک به این مسئولیت انتخاب شده است.

 

در دیگر حکم صادره از سوی مسیح‌الله معصومی، مهدی عاقلی به عنوان سرپرست مدیریت حوزه شهردار و امور شورای اسلامی شهر انتخاب شده است. هاشم نجفی به عنوان سرپرست مدیریت سازمان بازیافت و مدیریت پسماند شهرداری زنجان و بیوک شامی به عنوان سرپرست مدیریت هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری انتخاب شده است.

 

همچنین در حکم دیگری سیداسماعیل موسوی به‌عنوان سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری منصوب شده است.

 

شهردار زنجان همچنین مصطفی رضایی را به عنوان سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری انتخاب کرده است و سید حمید موسوی به عنوان سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری جایگزین جلال زوار شده است.

 

همچنین طبق چارت جدید شهرداری منیژه ناظری رئیس سازمان فناوری و ارتباطات شهرداری، علی‌اصغر غلامی رئیس اداره قراردادهای مدیریت حقوقی شهرداری، روح‌الله پناهی رئیس اداره حقوقی و دعاوی مدیریت حقوقی شهرداری و محمدحسن بهرامی سرپرست امور دبیرخانه شورای اسلامی شهر زنجان شده است.

 

گفتنی است، احتمال ادامه تغییرات در برخی سطوح مدیریتی شهرداری زنجان وجود دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: