• شنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-1988-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

راه‌یابی دو ورزشکار زنجانی به اردوی تیم‌ملی تکواندو نوجوانان


رئیس هیئت تکواندوی استان، از راه‌یابی دو ورزشکار زنجانی به اردوی تیم‌ملی نوجوانان خبر داد.

 

ابوالفضل خدایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه با برگزاری رقابت‌های انتخابی تیم‌ملی نوجوانان، 29 هوگوپوش جواز حضور در اردوی آمادگی تیم‌ملی را به دست آورند، افزود: اردوی آمادگی تیم‌ملی تکواندوی نوجوانان قرار است از 23 دی‌ماه امسال برگزار شود که در همین راستا شاهد حضور دو ورزشکار زنجانی در این اردو خواهیم بود.

 

وی با یادآوری اینکه اردوی تیم‌ملی تکواندوی نوجوانان با هدف آماده‌سازی برای پیکارهای کسب سهمیه المپیک جوانان و قهرمانی نوجوانان جهان برگزار خواهد شد، ادامه داد: با توجه به سطح فنی خوب و قابل قبول دو ورزشکار زنجانی راه‌یافته به اردوی تیم‌ملی، امیدواریم نمایندگان زنجان بتوانند شایستگی‌های خود را ثابت کرده و در ترکیب نهایی قرار گیرند.

 

این فعال ورزشی با اشاره به اینکه رقابت‌های انتخابی تیم‌ملی تکواندوی نوجوانان در 10 وزن برگزار شد، اظهار کرد: در وزن چهارم (منهای 55 کیلوگرم) این رقابت‌ها، امیرسینا بختیاری یکی از دو ورزشکار زنجانی است که توانست نام خود را در بین 29 ورزشکار دعوت شده به اردوی تیم‌ملی قرار دهد. در این وزن، رضا نجات از فارس و علی حاتمیان از تهران نیز حضور دارند.

 

رئیس هیئت تکواندوی استان زنجان همچنین در خصوص دومین ورزشکار زنجانی حاضر در اردوی آمادگی تیم‌ملی خاطرنشان کرد: در وزن پنجم (منهای 59 کیلوگرم) نیز محمداحسان مهاجری از زنجان حضور دارد. علاوه بر این ورزشکار زنجانی، مرتضی انصاری از البرز به همراه حامد اصغری از آذربایجان‌شرقی و علی‌اکبر داوودی از مازندران در این وزن در اردو حضور خواهند داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: