• یکشنبه ۱۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9610-2891-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

فرماندار شهرستان طارم تاکید کرد:

شهر آب‌بر و چالشی به نام کم‌آبی


فرماندار شهرستان طارم گفت: اگر مسئولان و برنامه‌ریزان در زمینه تامین آب شرب شهر آب‌بر به عنوان مرکز شهرستان طارم کم کاری کنند در آینده‌ای نزدیک با بحران کمبود آب در این شهر مواجه خواهیم بود.

 

علی باقری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه شهر آب‌بر به عنوان مرکز شهرستان طارم با رشد جمعیتی و سرمایه‌گذاری بالایی مواجه است، تاکید کرد: بایستی نگاه ویژه و متفاوتی برای تامین آب شرب این شهر صورت گیرد.

 

وی تصریح کرد: اگر مسئولان و برنامه‌ریزان در این زمینه کم‌کاری کنند در آینده‌ای نزدیک با بحران کمبود آب در این شهر مواجه خواهیم بود.

 

این مسئول با اشاره به اینکه خط انتقال 17 کیلومتری آب شرب شهر آب‌بر از بحرانی‌ترین خطوط انتقال آب شهرستان طارم است، تصریح کرد: در دولت یازدهم اعتبار خوبی برای تثبیت نقاط حادثه‌خیز، اصلاح شبکه توزیع، افزایش تاج سد چشمه کوثر، اصلاح شیر فلکه‌ها، تنظیم فشار آب و سایر خدمات مورد نیاز اختصاص یافته و مساعدت‌های ویژه‌ای برای حل مشکلات آب شرب انجام شده است.

 

وی در ادامه گفت: یک چاه رزرو توسط آب منطقه‌ای استان به آبفای شهر آب‌بر تحویل شده است که امید است هر چه سریع‌تر توسط آبفای شهری تجهیز شده تا در مواقع مورد نیاز، مورد استفاده قرار گیرد.

 

فرماندار شهرستان طارم خاطرنشان کرد: نگاه فرمانداری جهت تامین آب شرب شهر آب‌بر ویژه است و همواره پیگیری‌های جدی در این زمینه صورت می‌گیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: