• دوشنبه ۱۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-1387-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

مسئول منابع اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان:

به روزرسانی منابع کتابخانه‌های عمومی از ضروریات است


مسئول منابع اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان گفت: به روزرسانی منابع کتابخانه‌های عمومی یکی از ضرورت‌های مهم محسوب می‌شود که در همین راستا دسترسی به منابع بوم شناسی و استان‌شناسی در کتابخانه‌های استان انجام شده است.

 

حسین رحمانی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین نیازهای اطلاعاتی اعضای کتابخانه‌های عمومی استان زنجان، منابعی است که درباره تاریخ، جغرافیا، مفاخر و صنایع‌دستی زنجان و دیگر شهرهای استان وجود دارد که در همین راستا در اغلب کتابخانه‌های عمومی بخش ویژه استان‌شناسی و یا بوم‌شناسی ایجاد شده است.

 

وی افزود: اختصاص بخش ویژه برای این موضوع موجب شده تا این منابع به راحتی در دسترس اعضای کتابخانه‌ها بوده و عموم مردم در صورت نیاز برای آشنایی با تاریخ و تمدن استان زنجان می‌توانند به این بخشها مراجعه کنند.

 

رحمانی‌زاده تصریح کرد: به‌ روزرسانی منابع کتابخانه‌های عمومی یکی از ضرورت‌های مهم محسوب می‌شود که در این راستا از ابتدای امسال به شمردن آثار و تألیفات مؤلفان بومی درباره تاریخ و فرهنگ شهرهای استان پرداخته و نسبت به خرید این آثار اقدام شده است.

 

مسئول منابع اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان، یادآور شد: بیش از 15 میلیون تومان جهت خرید منابع استان‌شناسی اختصاص یافت که از این طریق ضمن تأمین بخشی از نیازهای اعضای کتابخانه‌ها در این زمینه، از نویسندگان بومی استان نیز حمایت صورت گرفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: