• دوشنبه ۱۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-2585-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان:

مطالبات مردم در سایه امنیت و آرامش به گوش مسئولان برسد


نماینده مردم استان و امام جمعه زنجان تاکید کرد: مطالبات منصفانه و به‌حق مردم باید در سایه امنیت و آرامش به گوش مسئولان برسد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، آیت‌الله علی خاتمی عصر امروز در جریان راهپیمایی بزرگ مردم زنجان در محکومیت تجمع‌های خیابانی، با یادآوری اینکه انقلاب شکوهمند اسلامی از ابتدا سه شعار اساسی «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» داشت، افزود: بارها حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری و دیگر اندیشمندان و علما این معنی را تبیین کردند و در عمل نیز چهل سال نشان دادیم که بدون اتکا به شرق و غرب می‌توانیم جامعه‌مان را مدیریت کنیم.

 

وی با بیان اینکه به برکت مجاهدت مجاهدان فی سبیل‌الله، خون‌های پاک شهیدان، اشک چشمان مادران و مردانگی و جوانمردی آزادگان و جانبازان تا به امروز بر این شعارمان ایستاده‌ایم، تصریح کرد: امروز ایران اسلامی نه در زیر بلیت غرب با تفکر کاپیتالیستی و نه در زیر بلیت شرق با تفکر سوسیالیستی است.

 

آیت‌الله خاتمی با یادآوری اینکه خداوند همه انسان‌ها را آزاد آفریده و همه انسان‌ها با هر نژاد، تفکر و بینشی زیر سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی، با رعایت چارچوب و مقرراتی که برای همه عقلای عالم و مردم کشورها یک چارچوب مشخص تعریف شده است، زندگی می‌کنند، ادامه داد: همه آحاد مردم نقش حضور مدیریت اداره جامعه را دارند و همه مسئولان را مستقیم یا غیرمستقیم انتخاب می‌کنند.

 

وی با تاکید بر اینکه مردم صاحبان اصلی انقلاب و مملکت هستند، اظهار کرد: از روز پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان قسم خورده این انقلاب، کمر به شکستن این انقلاب بسته‌اند. ما امروز به دنیا اعلام می‌کنیم که ایران چهل سال قبل با ایران امروز کاملا متفاوت است. اکر انقلاب دیروز یک نهال کوچک بود، امروز به یک درخت تنومند در منطقه تبدیل شده است.

 

نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان با بیان اینکه هیچ منصف و عاقلی وجود مشکلات را انکار نمی‌کند و گرانی به همراه بیکاری، اشتغال و گاهی نبود ثبات در بازار را مردم به عینه می‌بینند، افزود: این حق مردم است که صدای اعتراض‌شان را به گوش مسئولان برسانند، این حق را هم اسلام و هم جمهوری اسلامی به مردم داده است. مقام معظم رهبری نیز فرموده‌اند که مسئولان باید پاسخ‌گو باشند.

 

وی خطاب به مردم زنجان اظهار کرد: دشمن تصمیم گرفته است از این اعتراض‌های قانونی شما سوء استفاده کند، بنابراین مراقب مراقب باشیم حرف حق و منطقی شما را با تخریب و شعارهای ساختارشکنی زیر سئوال نبرند. زنجان دیار مجتهدان، حکیمان و شهیدان است، نگذاریم دشمن از این اعتراض‌ها که می‌تواند در چارچوب قانون مطرح شود، سوء استفاده کند.

 

آیت‌الله خاتمی تاکید کرد: اجازه راهپیمایی بدون مجوز در هیچ جای دنیا داده نمی‌شود، وقتی مجوز باشد و شعارها نیز در قالب مطالبات مردم مطرح شود و بویی از ساختارشکنی نداشته باشد، آن وقت می‌توان گفت که افتخارات پایتخت شور و شعور حسینی حفظ شده است. همه ما می‌دانیم که وارد آوردن خسارت به اموال عمومی بر مشکلات خواهد افزود، لذا باید تلاش کنیم مطالبات مردم در سایه امنیت و آرامش به گوش مسئولان برسد.

 

وی با بیان اینکه ما امروز تمام‌قد از نظام حمایت کرده و در عین حال مشکلات را بازگو کرده و منتظر پاسخ مسئولان هستیم، خاطرنشان کرد: آن‌هایی که در این چند روز در تجمع‌ها حضور داشتند، مراقب باشند صف‌شان از صف ضد انقلاب، ساختارشکنان و صف کسانی که به دنبال برگشت به عقب هستند، جدا کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: