• سه شنبه ۱۲ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9610-3391-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس خیرین مدرسه‌ساز شهرستان ابهر:

7 دانش‌آموز روستای ازناب ابهر صاحب مدرسه می‌شوند


رئیس خیرین مدرسه‌ساز شهرستان ابهر گفت: به همت خیر نیک‌اندیش، 7 دانش‌آموز روستای ازناب ابهر صاحب مدرسه می‌شوند.

 

حسین صالحی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: حضور در عرصه مدرسه‌سازی توسط خیرین یکی از اقداماتی است که زمینه رشد دانایی را در سطح جامعه فراهم می‌کند و 27 دی‌ماه نیز شاهد برگزاری دوازدهمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز در ابهر خواهیم بود.

 

وی افزود: با حضور خیران و همت آن‌ها شاهد اقدامات خوبی در سطح شهرستان ابهر هستیم که از جمله آن توزیع 4 هزار جلد کتاب با عناوین مختلف در بین مدارس و دانش‌آموز این ابهر و با همکاری اداره آموزش و پرورش شهرستان صورت گرفت.

 

صالحی با اشاره به اینکه در هفته جاری شاهد افتتاح مدرسه خیرساز در روستای ازناب ابهر هستیم، تصریح کرد: این مدرسه دو کلاسه برای 7 دانش‌آموز این روستا و با همت یکی از اهالی خیر همین روستا که در 10 کیلومتری ابهر قرار دارد، احداث شده است.

 

رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز شهرستان ابهر گفت: احداث این مدرسه با اعتباری 200 میلیون تومانی انجام شده و پیش‌بینی فضا تا 4 کلاس است، همچنین این خیر تعهدی 600 میلیون تومانی برای احداث 2 فضای آموزشی دیگر در سطح شهرستان به مجمع اعلام کرده است.

 

صالحی خاطرنشان کرد: به همت خیرین به زودی پروژه 6 کلاسه در روستای ارهان آغاز به کار خواهد کرد و امسال نیز دیوارکشی 12 مدرسه و آسفالت 37 مدرسه با حضور خیرین و نیک‌اندیشان مدرسه‌ساز انجام شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: