• چهارشنبه ۱۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-2985-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان:

مسئولان دستگاه‌های اجرایی در مقابل نقدها پاسخ‌گو باشند


معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان گفت: مسئولان دستگاه‌های اجرایی و تصمیم‌ساز باید در مقابل نقدها پاسخ‌گو باشند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری زنجان، سیدبیوک موسوی در جلسه ستاد گرامی‌داشت دهه‌فجر استان با تاکید بر اینکه باید زمینه برای بیان نقدها و اعتراضات قانونی و گفت‌وگوها در زمان و مکان مناسب در جامعه فراهم شود و مسئولان دستگاه‌های اجرایی و تصمیم‌ساز در مقابل نقدها پاسخ‌گو باشند، افزود: اگر فضا برای بیان انتقادات، بسته شود ممکن است نقدها در جایی که برای نظام اسلامی معضل ایجاد می‌کند بیان شود که شایسته کشور و ملت ایران نیست.

 

وی با یادآوری بخشی از بیانات مقام معظم رهبری در آستانه انتخابات ریاست‌جمهوری، مبنی بر اینکه کسانی که به نظام انتقاد داشته ولی پایبند به انقلاب اسلامی هستند نیز باید در انتخابات شرکت کنند، گفت: باید همه انتقادات و مطالبات در زیر چتر نظام جمهوری اسلامی و با موضع و صدای واحد بیان شود.

 

این مسئول ادامه داد: با توجه به پایه‌های اساسی و مستحکم نظام جمهوری اسلامی و نیز مقبولیت انقلاب اسلامی، اغتشاشات اخیر، تاثیری در ستون مستحکم نظام نخواهد داشت ولی موجب ایجاد تشویش و بی‌نظمی در جامعه می‌شود که زیبنده چهره کشور و جامعه نیست.

 

موسوی با اشاره به اینکه در برگزاری برنامه‌های دهه‌فجر باید از همه افکار، عقاید و اندیشه‌ها در برنامه‌ریزی‌ها استفاده شود و نتایج آن مبنتی بر همه افکار جامعه باشد، اظهار کرد: باید تمام همت و تلاش مسئولان در راستای افزایش همدلی، اتحاد و وفاق ملی با استفاده از فرصت‌هایی نظیر دهه‌فجر در جامعه باشد؛ چراکه افزایش اتحاد و همدلی در جامعه موجب افزایش عزت و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می‌شود.

 

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان با اشاره به موفقیت‌ها و پیشرفت‌های به‌ دست ‌آمده در حوزه‌های مختلف همچون بخش پزشکی در دوران پس از انقلاب اسلامی، تاکید کرد: ضروری است پیشرفت‌های حوزه پزشکی کشور نیز در کنار سایر دستاوردها توسط رسانه‌های جمعی منعکس شود.

 

وی با بیان اینکه پزشکان ایرانی، کارهای بزرگ و خارق‌العاده‌ای را در سطح دنیا انجام می‌دهند، اضافه کرد: بارها مشاهده شده بیمارانی از کشورهای پیشرفته دنیا مثل آلمان، انگلیس و حتی آمریکا با صرف هزینه‌های فراوان جهت درمان بیماری خود به کشور ایران مراجعه کرده‌اند و درمان خود را به پزشکان و جراحان ایرانی می‌سپارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: