• چهارشنبه ۱۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9610-2586-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس پارک علم و فناوری استان زنجان:

خیرین در حمایت از اقدامات علمی و پژوهشی پیش‌قدم شوند


رئیس پارک علم و فناوری استان زنجان گفت: خیرین در حمایت از اقدامات علمی و پژوهشی پیش‌قدم شوند و با این حضور رونق بیش از پیش پژوهش را شاهد باشیم.

 

داوود مرادخانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: مهم‌ترین ارتباطی که می‌توانیم با صنایع ایجاد کنیم استقرار شرکت‌های فن‌آور و مراکز تحقیق و توسعه شرکت‌های بزرگ همچنین شرکت‌هایی که خدمات فن‌آورانه ارئه می‌کنند در پارک علم و فناوری است که در نتیجه ارتباط صنعت و پارک و مرکز رشد از طریق این آر اند دی‌ها برقرار شده و دانشجویان می‌توانند در قالب شرکت‌ها مستقر و فعالیت‌های خود را پیگیری کنند.

 

رئیس پارک علم و فناوری استان زنجان با اشاره به پیگیری مراکز نوآوری برای برگزاری دوره‌های مربوط به کارآفرینی، تصریح کرد: با توجه به اینکه نوآوری و علم محدود به پارک نیست و همه واحدها و دستگاه‌های اجرایی می‌توانند در این زمینه مشارکت داشته باشند تلاش شده تا با همه دانشگاه‌هایی که تولیدکننده علم هستند و یا توان سرمایه‌گذاری در این زمینه را دارند، مذاکره کنیم.

 

مرادخانی تاکید کرد: با شهرداری زنجان نیز قرارداد پژوهشی در حوزه مواد غذایی و گیاهان دارویی امضا کردیم. همچنین اداره‌کل اوقاف و امور خیریه نیز در زمینه حمایت از پایان‌نامه‌های دانشجویی مرتبط با حوزه وقف تفاهم‌نامه همکاری و حمایت امضا کرده است ضمن اینکه برای پیشبرد اهداف علمی و نوآورانه پارک با چندین شتاب‌دهنده محلی نیز رایزنی‌هایی صورت گرفته است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: