• چهارشنبه ۱۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9610-2786-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

یک مسئول در وزارت جهادکشاورزی خبر داد:

انتخاب زنجان به عنوان پایلوت محصولات سالم کشاورزی


مدیرکل دفتر محیط زیست و سلامت غذای وزارت جهادکشاورزی اظهار کرد: استان زنجان به عنوان پایلوت محصولات سالم کشاورزی انتخاب شد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، سعید سعادت عصر امروز در آیین افتتاحیه اولین رویداد استارت‌آپی محصولات کشاورزی با محوریت محصولات سالم (مکس) با اشاره به اینکه جهاددانشگاهی در زمینه تولید محصول سالم پیشرو است، گفت: در بحث محصولات سالم گواهی شده، استان زنجان به عنوان پایلوت محصولات سالم انتخاب شد و ظرف یک ماه آینده با تفاهم‌نامه‌ای که با انجمن خیریه مهرانه منعقد خواهد شد، محصول سالم را تولید و به عنوان پایلوت در سطح کشور شروع به کار می‌کنیم.

 

وی ادامه داد: همچنین در شورای عالی سلامت، بحث رویداد استارت‌آپی مربوط به سلامت مطرح شده است و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان برنامه و بودجه به این موضوع ورود پیدا کرده‌اند.

 

سعادت افزود: بحث استارت‌آپ‌ها در سطوح بالای مدیریتی مطرح شده است و با توجه به اینکه تولید محصولات کشاورزی سالم نیز مسئله مهمی در زمینه سلامت جامعه است، می‌توان شاهد حضور در این رویدادهای استارت‌آپی بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: