• پنجشنبه ۱۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-3584-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس فراکسیون تعاون مجلس شورای اسلامی:

انفال در حوزه تعاونی‌ها مغفول مانده است


رئیس فراکسیون تعاون مجلس شورای اسلامی گفت: توجه به انفال در حوزه تعاونی‌ها مغفول مانده است.

 

سیدکاظم دلخوش در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: در دین مبین اسلام و در قرآن کریم توجه ویژه‌ای به انفال صورت گرفته که این مسئله در بخش تعاون مغفول مانده است.

 

وی با اشاره به اینکه حاکمیت برای اینکه به مردم فشار نیاید باید انفال را وارد عرصه فعالیت اقتصادی کند، افزود: انفال شامل منابع‌طبیعی است که در بسیاری از کشورها با واگذاری آن به بخش خصوصی، علاوه بر زمینه نگهداری، منبع درآمد هم محسوب می‌شود.

 

رئیس فراکسیون تعاون مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جنگل و دریا یکی از مواردی است که می‌تواند زمینه گردشگری را به خوبی فراهم کند، تاکید کرد: در دنیای امروز صنعت گردشگری به جای نفت، حضور داشته و درآمدزایی دارد و ما هم در زمینه گردشگری فرصت‌های خوبی در کشور داریم.

 

دلخوش خاطرنشان کرد: نباید در مدیریت و برنامه‌ریزی به دنبال کار آسان که برداشتن پول از جیب دولت است برویم، هر چند بخشی از این اقدام به عهده خود دولت است که زمینه درآمدزایی توسط بخش خصوصی را فراهم کند و نمایندگان در مجلس شورای اسلامی نیز از طرح و لایحه‌ها در این مورد حمایت می‌کند.

 

رئیس فراکسیون تعاون مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه منابع‌طبیعی و گردشگری می‌تواند در کسب درآمد توسط بخش خصوصی موثر بوده و جایگزینی برای درآمد نفتی باشد، تصریح کرد: میراث‌فرهنگی یکی از حوزه‌های مهم در رونق صنعت گردشگری است که می‌توان از این حوزه درآمد خوبی کسب کرد و ما نیز در این زمینه قوانین لازم را نوشته و حمایت می‌کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: