• جمعه ۱۵ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9610-3086-5
  • خبرنگار : 28006
  • منبع خبر : ----

دبیرکل اتاق بازرگانی استان زنجان:

صاحبان ایده و سرمایه را به هم ارتباط می‌دهیم


دبیرکل اتاق بازرگانی استان زنجان‌ اظهار کرد: اتاق بازرگانی، ارتباط‌دهنده صاحبان ایده و سرمایه‌ است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، محسن علمدار در حاشیه اولین رویداد استارت‌آپی محصولات کشاورزی با محوریت محصولات سالم (مکس) با اشاره به ‌اینکه این استارت‌آپ‌ها وقتی اتفاق می‌افتد، دانشجویان با کمک رهبران آموزش دیده و مسیری را که باید طی کنند را بررسی می‌کنند تا راه اشتباه را نروند، گفت: این راهبری برای دانشجویان باید منتج به نتیجه‌ شود و ثروت‌آفرینی صورت گیرد و به عبارت دیگر باید خروجی داشته باشد.

 

وی ادامه داد: اتاق بازرگانی یه عنوان یکی از قوی‌ترین بخش‌های خصوصی مرتبط با دولت که ارتباط تنگاتنگی با دستگاه‌های دولتی دارد، می‌تواند از این ارتباط به نفع کسانی که در این استارت‌آپ‌ها شرکت کرده‌اند، استفاده کند و با توجه به اینکه اتاق بازرگانی ارتباط خوبی با صنعت و بازرگانان دارد، در واقع واسطه‌ای بین صاحب ایده و صاحب سرمایه باشد.

 

دبیرکل اتاق بازرگانی استان زنجان‌ اظهار کرد: همچنین اتاق بازرگانی می‌تواند به صورت سخت‌افزاری حامی صاحبان ایده باشد و جا و مکان به این افراد بدهد. همچنین از طرف دیگر فعالان در عرصه صنعت، معدن و کشاورزی را به این استارت‌آپ‌ها وارد و آن‌ها را با این افراد لینک کند و این موضوع خیلی اهمیت دارد؛ چرا که اگر این ارتباط اتفاق نیافتد این استارت‌آپ‌ها به نتیجه نمی‌رسد و به ثروت‌آفرینی منتج نخواهد شد.

 

علمدار خاطرنشان کرد: این ارتباط یکی از مهم‌ترین کارهایی است که اتاق بازرگانی می‌تواند برای استارت‌آپ‌ها به انجام برساند. ضمن اینکه اتاق بازرگانی نیز خود برگزاری چندین موضوع استارت‌آپی را در برنامه کاری خود قرار داده است و احتمال می‌رود اتاق بازرگانی استارت‌آپی فصلی خود را در چهار حوزه بازرگانی، صنعت، معدن و کشاورزی برگزار کند و در چهار حوزه در هر فصل و در حوزه مشخص برگزار کند و به نظر می‌رسد این استارت‌آپ‌ها به لحاظ همان عمل ارتباط‌دهنده‌ای که اتاق بازرگانی می‌تواند داشته باشد، استارت‌آپ خوبی خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: