• جمعه ۱۵ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-3385-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی زنجان:

بصیرت و آگاهی ملت ایران، سلاح قدرتمند دشمن‌شکن است


رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: تا زمانی که وحدت، بصیرت و آگاهی در ملت ایران باشد، دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، دشمن ملت ایران را با مردم کوفه سال ۶۱ هجری اشتباه گرفته است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت‌الاسلام قدرت عبادی در سخنرانی پیش از خطبه‌های این هفته نمازجمعه زنجان، اظهار کرد: اطاعات از خداوند، پیامبر، قرآن و ائمه‌اطهار (ع) و اطاعت از ولی‌فقیه، اتحاد و همبستگی ملت، عناصر مهم قدرت ایران محسوب می‌شود که شاید برخی از کشورها این عناصر را داشته باشند اما ملت ایران همه این عناصر دارند.

 

وی یادآور شد: مستکبران جهان از زمان تشکیل انقلاب اسلامی انواع توطئه‌ها را به وجود آوردند؛ جنگ تحمیلی یکی از مهم‌ترین توطئه‌ها بود که با در اختیار گذاشتن همه تجهیزات نظامی به صدام، به ایران یورش آوردند اما با عناصر قدرت ملت ایران مواجه شدند که در ادامه شکست خوردند.

 

عبادی افزود: توطئه دیگر دشمنان، تحریم‌های اقتصادی بود، دشمن فهمید بازهم نمی‌تواند مقابل ملت ایران بایستد، پس به سراغ جنگ‌نرم رفت. دشمن هر توطئه‌ای که می‌خواست برای نظام اسلامی عملی کرد اما شکست خورد. استکبار در نهایت به دنبال اجرای آخرین توطئه خود که ایجاد تفرقه بین ملت ایران بود، رفت که فتنه ۸۸ دستاورد یکی از این نقشه‌ها بود.

 

وی با اشاره به اینکه بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وقتی فهمیدند از هیچ راهی نمی‌توانند مقابل ایران بایستند، در نتیجه به فکر ایجاد تفرقه بین ملت ایران افتادند، ادامه داد: آن‌ها ملت ایران را با اهالی کوفه سال ۶۱ اشتباه گرفته بودند، در این حال دشمن به فکر گرفتن بصیرت، علم، آگاهی و وحدت از ملت ایران برآمد.

 

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان زنجان تصریح کرد: امروز با وجود اتحاد، همدلی، انسجام و زیر بیرق ولی‌فقیه بودن است که دشمن در برابر ملت ایران شکست می‌خورد. ملت ایران هر توطئه‌‌ای که مستکبران خواستند در منطقه انجام دهند با عنایت خداوند و رهبری امام راحل و مقام معظم رهبری خنثی شد.

 

این مسئول یادآور شد: تا بصیرت، آگاهی و وحدت است، دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند بکند. بزرگ‌ترین وظیفه نیروی انتظامی، حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی است و در این راه همواره بر وظیفه خود واقف بوده است. نیروی انتظامی با تمام قدرت با عناصر مخرب و توطئه‌گر برخورد خواهد کرد، زیرا سرباز مقام معظم رهبری است.

 

وی خاطرنشان کرد: خط قرمز نیروی انتظامی امنیت مردم است؛ هر کسی بخواهد این امنیت را از بین ببرد نیروی انتظامی در کنار سایر نیروهای مسلح چنین اجازه‌ای را به دشمنان نخواهند داد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: